Hala Crysis oynayan var mı?

Yüzlerce saat Crysis 3 MP oynadım ama şu Crysis Wars'u denemedim. Şu an Cryserv ile oynamak için dosyaları indiriyorum bakalım nasılmış.

ben verdiğiniz siteden online ı kuramadım biri özelden yardımcı olabilir mi acaba bende oynamak istiyorum warsı
bana bi yardımcı olur musun ben kuramadım online ı

ben verdiğiniz siteden online ı kuramadım biri özelden yardımcı olabilir mi acaba bende oynamak istiyorum warsı
bana bi yardımcı olur musun ben kuramadım online ı
Hocam ilk önce Crysis Wars Trial yani CD versionunu indiriyorsunuz, akabinde Crysis Wars Patch 5 yazar onu da indiriyorsunuz, son olarak Cryserv Client yazar onu da indirdikten sonra, Winrar dan buraya çıkart diyorsunuz Setup tıklayıp yüklüyorsunuz Trial dosyasını, akabinde Patch 5 kuruyorsunuz, son olarak da Cryserv Client kurup oyuna giriyorsunuz.
1.PNG
2.PNG
3.PNG

Evet arkadaşlar yıl olmuş 2019 hala aranızda Crysis 1 veya Crysis wars multiplayer oynuyor musunuz? Ben oynuyorum ve oynamaya da devam etmek istiyorum çünkü Crysis hem hikaye modu hem de multiplayer harika bir oyun. Grafik olsun senaryo olsun oyun içi atmosferi olsun hele ki görünmezlik bambaşka bir şey ya. Şunu da eklemek istiyorum. Crysis Wars halen oynanıyor malum gamespy kapandı ama adamlar cryserv diye bir şey geliştirmişler buradan indirebilirsiniz. CryServ Network - Crysis Wars Gaming Network
Crysis 2 ve 3 hastasıyım. Onun için dx12 li kart almıştım. Change org üzerinden imza felan atmıştım. DX11 e gelmesi için :D Sanırım gelmiş bilmiyorum. İnsan ötesinde iyzi geçiyorum ezberledim sarmıyor pek artık :D Ama benim en çok beğendiğim oyunların başında gelir daima.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı