Hala League of Legends oynuyor musunuz?

Ben başlayalı çok oldu. Hatırlayanlar bilecektir, eski istemcide, oyuna yeni karakter eklenince giriş bölümünde bir animasyonu olurdu. Ben başladığımda sanırsam o ekranda Ekko vardı, yeni çıkmıştı. O sıralar oyundan pek anlamıyordum, rastgele oynuyordum. Zevk de veriyordu. Her gün okuldan gelsem de gidip oynasam diyordum.

Ne zaman dereceli girmeye başladım, ondan sonra her şey değişti. Zevk vermemeye başladı. Pek iyi oynadığımı da söyleyemem. Sürekli aynı konumda sıkışıyordum, üstüne koyamıyordum. Dereceliyi bırakma nedenlerimden birisi de budur.

Bir süre ARAM oynadım. Baktım orası daha güzel. Oyunun rekabetçi tarafndan arınmış bir mod, tam bana göre. Zaten e-spor oyunlarının rekabetçi tarafında hiçbir zaman iyi değildim ve eğlence modlarını oynarken daha çok keyif aldığımı anladım. Son 3-4 senedir de bu düşünceyle ARAM ve kısa süreli gelen eğlence modları dışında bir şey oynamıyorum. Valorant oynadığım zamanlarda da Spike’a Hücum oynamak güzel geliyor.

Evet maalesef ki ama eskisi kadar tryhard ve çıldırmalık değil de daha sakin günde 2 maç(bu da arkadaşlarla zaman geçirirken iyi oluyor solo oynamıyorum artık oyun oynarken eğlenmek gerektiğini LoL'de belli bir yıldan ve sinir krizlerinden sonra anlıyorsunuz ancak) bana yetiyor ardından başka şeylerle ilgileniyorum.

Bu soruyu, son birkaç senedir bu oyunu oynayan değil de, gerçekten ilk çıktığı yıllardan 2015-2016'lara kadar gece gündüz oynayan arkadaşlara soruyorum. Birkaç senedir oyundan çok uzaklaştığımı fark ettim. Oyunun şu andaki kitlesini de bilmiyorum açıkçası. Hala popülerliğini koruyor mu? Oyunun güncel hali hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Eskiden sistemim yok diye tek oynayabildiğim oyundu şimdi yeni sistem aldım hala main oyunum LoL maalesef saçlarım döküldü bu oyun yüzünden...

Ben 2015-2016 gibi başladım, geçen sene sınavdan ötürü 7 ay kadar hiç oynamadım ve yazın tekrar başlayınca sadece aram oynadım. Eski tadının kalmadığını düşünüyorum, evet hala çok popüler ama prime dönemi geçti bence.

Tüm çevrem durmadan Lol oynuyor. Bir ara bende heveslendim yükledim daha eğitimdeyken sıkılıp sildim. Sonra Ets2 açtım onu oynadım

Sistem gereksinimleri düşük ve eğlenceli bir oyun, bu yüzden her türlü insan girdiği için kitlesi çok kötü. Arkadaşlarla toplanırsak hala girerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı