Çözüldü Half-Life 2 binaya girme bölümünde oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ed1tH

Kilopat
Arkadaşlar oyunun bitmesine çok az kaldı barney ile bir binaya girmemiz lazım ama binanın önünde hata vermeden kapanıyor nasıl çözebilirim bu hatayı? hiçbir kod filan yok direkt kapanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burası yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sanırım tek çare sonraki bölümün kodunu bulup konsola "map (bölümün kodu)" yazarak sonraki bölüme atlamak.

Noclip ile geçmeye çalışacağım.
Sanırım tek çare sonraki bölümün kodunu bulup konsola "map (bölümün kodu)" yazarak sonraki bölüme atlamak. Ancak bu şekilde de şu ana kadar topladığınız mermiler ve can durumunuz gibi şeyler sıfırlanıyor ve kafadan bir miktarda mermi ve can sayısıyla başlıyorsunuz diye biliyorum.

Noclip açıp geçtim orayı ama biraz ilerledikten sonra tekrar atmaya başladı ayrıca düşmanlar gidip geliyor ne kadar buglu bir oyun ya.
Yabancı kaynakları araştırdığımda sorunun nedeni oyunun motorunda bug olduğunu karakterlerin görünmez olup gelmesinin de oyundan atmasına sebep olmasıymış sorunun çözümü ise en son Save'nize girip konsola replay yazmak, oyunu bitirebildim yardımlarınız için teşekkürler.
Orijinal ise tekrar bir kurulum yap bence. Bir bug gibi. Genelde eksik dosyadan oluyor diye biliyorum. Bazen de oyunu yönetici olarak çalıştırmak buna benzer sorunları çözebiliyor :)

Orijinal ise tekrar bir kurulum yap bence. Bir bug gibi. Genelde eksik dosyadan oluyor diye biliyorum. Bazen de oyunu yönetici olarak çalıştırmak buna benzer sorunları çözebiliyor :)

1643400146813.png

Şu an dosyaları doğruluyorum umarım işe yarar :D
1643400146813.png

Şu an dosyaları doğruluyorum umarım işe yarar :D
İşe yaramadı.

Silmek istemiyorum çünkü oyundan attıktan sonra Steam Cloud çalışmıyor gibi bir uyarı verdi. Save'imin gitmesini istemiyorum. Steam Cloud çalışıyor mu nereden kontrol edebilirim?
Oyunun dosya konumuna girip Save dosyasını kendiniz manuel olarak yedeklemeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı