Half Life 2 Conscripts (HL2 Beta)

Half Life 2 Beta'da olan bir Combine birliği vardı. Aslında kendileri örgütlenmiş bir ajan birliği idi. İçinde genelde daha çok Resistance tarafından insanlar bulunmaktaydı. Conscripts (Askerler) birliğinin başı Kaptan Vance idi. Kendilerinin Civil Protection olarak bilinen birlikten bile daha düşük yetkileri vardı.

Tabii silahlanma teçhizatı çok fazlaydı. Kullandıkları bazı silahlar: OICW, MP5K, Şok tabancası, Pompalı (Shotgun), GR9, AK47, El Bombası.

Bilinen yalnızca iki Conscript modeli vardır. Bunların bir tanesi Citizen 02 modeli için kullanıldı. Diğeri ise, Kaptan Vance'ın yüzü Citizen 08'e uyarlandı.

-Hydra'ya saldırırken, Askerler sadece etrafta koşar ve saldırmadıkları için sadece yanından geçerlerdi, mantıken saldırmazlardı. Askerlerin Hydra'ya karşı neden böyle davrandıkları hala bilinmiyor.

-Kombine veya Vatandaşlardan farklı olarak, Askerler merdiven tırmanma yeteneğine sahiptir.

Ayrıca kendileri C-130 uçuşunda bulunmaktadırlar. Orada da anlattığım gibi, senaryoya göre uçak düştüğünde Gordon ve Alyx'e yardıma gelen kişilerdir. Haklarında çok fazla bilgi yok kusura bakmayın.

Animal_running.jpg
Conscript_model.jpg
 

Yeni konular

Yukarı