Half-life 2: Episode Three Google'a eklendi

433725

Hectopat
resim_2021-06-14_133143.png

Half-Life 3 haberlerini her gün takip ediyorum, Half-Life 3 yazınca artık böyle çıkıyor. Bu oyunun çıkacağının ispatı olabilir, Valve "Citadel" kod adıyla oyun çıkaracağını duyurmuştu zaten.

Eki Görüntüle 1067824
Half-Life 3 haberlerini her gün takip ediyorum, Half-Life 3 yazınca artık böyle çıkıyor. Bu oyunun çıkacağının ispatı olabilir, Valve "Citadel" kod adıyla oyun çıkaracağını duyurmuştu zaten.
Uzun zamandır vardı yeni eklenmedi.

Hocam eğer ki bu çıkacaksa aynı şekilde Episode 4 da çıkmalı. Cidden sızan senaryo muhteşemdi. Maalesef proje rafa kaldırılmış...

Valve'in çıkışının üzerinden 17 yıl geçmiş bir oyuna eklenti paketi çıkartacağını hiç zannetmiyorum. Hele de Half-Life:Alyx'in sonundan sonra Half-Life 2 Episoide 3'ün çıkma ihtimali çok düşük. Bu saatten sonra çıkarsa Half-Life 3 veya herhangi başka bir Half-Life oyunu çıkar ama Half-Life 2 Episoide 3 çıkmaz.

Yeni gelmedi ki bu. Alyx çıktığından beri var bu kesinlikle eminim. Zaten, GN röportajında Episode 3 ile oyuna sonlandıracağını bildirmişti. Borealis gemisine giden Gordon teknolojiyi yok eder Combine geri çekilir şeklinde senaryo olacaktı olmadı. Bu saatten sonra yeni bir HL oyunu beklemeyin.

Yeni gelmedi ki bu. Alyx çıktığından beri var bu kesinlikle eminim. Zaten, GN röportajında Episode 3 ile oyuna sonlandıracağını bildirmişti. Borealis gemisine giden Gordon teknolojiyi yok eder Combine geri çekilir şeklinde senaryo olacaktı olmadı. Bu saatten sonra yeni bir HL oyunu beklemeyin.
Citadel kod adlı oyun geliyor dostum Citadel diye Portal mı getirecekler şaka mı yapıyorsunuz?

Geri
Yukarı