Half-Life 2 oyununa kaç puan veriyorsunuz?

Ne? Senaryo yok mu? Altyazıları açın da oynayın. Evet, bazı bölümler gereksiz uzun ama hikaye yok değil. Araştırmadan bilmeden yorum yapmayın.
Lore ile Senaryo farklı şeyler. Ayrıca altyazıları açın da oynayın deyince bir şey yapmış olmuyorsunuz. Doğru düzgün yorum yapsanız daha iyi olur. Oyunun senaryosundaki tek şey yan karakterlerin söylediği yerlere gitmek.

Ars talep meselesi anlaşılan.
Kesin bir övgü aldınız ve oyunu indirdiğinizde bune ya dediniz.
Evet yaş olarak büyük değilseniz ya da bu yıla kadar oyun oynamadı iseniz size berbat gelecek haklısınız.
Şahsen benim babam bir sürü FPS oyunu oynadı ama hl kadar sevemedi hepsini.

Çok haklısınız ama bazı arkadaşlar hl oynamamış ne kadar anlatsak boş.

Son düzenleme:
Oyunun konusuna diyecek yok gerçekten 2 kere serisini bitirdim kimsenin görev falan vermemesi mantık gerektiren kendi başına bir oyun 4 5 saat kalkmadığımı hatırlıyorum sizce en zor bölüm hangisi di 1 2 ep 1 ep 2 fark etmez.
Half-Life 2 en zor görev kanallar ve son bölüm.
Şuan 2004 yılında mıyız? Şuan için kötü işte. Oynanmaz.
O zamana göre yorumlasaydınız daha iyi olurdu.

Ona göre hala oyun oynanabilir bana göre değil.

20 sene önce çıkan oyun 300 TL mi olsun?

Hocam. Düşünün Allah aşkına. Oyun ne zaman çıkmış bir bakın isterseniz. O zamanlar için lokum denilen grafikler. Bizim Cyberpunk için ne kadar heyecanlandığımızı hatırlıyor musunuz? Aynısı Half-Life için de geçerliydi eskiden. Ona göre düşünün.

Şu anda hala oynanılabilecek derecede. Grafikleri çöp kısmına girmiyor ve oyun bir efsane.

Eldeki hikâye o kadar kapsamlı ki ben belgeselini izleyince, yabancı kaynaklardan araştırma yapınca şok olmuştum. Filmi kesinlikle çıkmalı bambaşka bir boyut yaratmışlar.

10/10

Yeni konular

Geri
Yukarı