Half-Life 2 oyununa kaç puan veriyorsunuz?

Büyük yaşta olan birçok kişi oyunu nostaljik duygular ile övüyor, oyunun vuruş hissi pompalı da iyi ama öbür silahlar da o kadar iyi değil bence.

Şahsen, tabanca dışında bütün silahlarda bayağı tokluk vardı. (özellikle arbalet)
Bir CoD oyununa göre daha iyi bence. (CoD 4 en iyi CoD oyunuya bence hl daha oynanılabilir çünkü hızlı bir oynanışı ve sıkmayan temposu var aynı CS serisi gibi)
Büyük, küçük yaştan kastım her zaman (vALOrANt tayfa ve casual gamer)
Ama önemli olan her zaman beklentidir.

Vuruş hissi mükemmel (Smg silahı dışında.) Hikaye boş değil aksine detaylı hatta bazı şelerin çizim planları bile var. Ayrıca "Boş boş gidiyoruz." demişsin o zaman hiç bir fps hikaye türü oyunu sevemezsin.
Boş boş gidiyoruz dememin sebebi o yolları gidince hikaye gıdım ilerliyor, ekstradan FPS oyunlarını seven bir insanımdır, half life 2 hala oynanabilir oyun ama şahader olduğuna katılmıyorum, vuruş hissi dediğim gibi bir kaç silah dışında çok iyi değil, hikaye detaylı ama oyun anlatamıyor.
Şahsen, tabanca dışında bütün silahlarda bayağı tokluk vardı. (özellikle arbalet)
Bir CoD oyununa göre daha iyi bence. (CoD 4 en iyi CoD oyunuya bence hl daha oynanılabilir çünkü hızlı bir oynanışı ve sıkmayan temposu var aynı CS serisi gibi)
Büyük, küçük yaştan kastım her zaman (vALOrANt tayfa ve casual gamer)
Ama önemli olan her zaman beklentidir.
Oyunun vuruş hissi kötü derken bütün silahları kast etmedim, COD4 yerine half life 2 tercih ederim, o kitleyi bende sevmiyorum bir çok iyi oyunu kaçırıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı