Half-Life 2 Oyununda Nasıl Saçmalanır?

Lazerhawk

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Evet, konumuz bu.
Geçen gün, gecenin yarısı aklıma birden Half-Life 2 geldi. Half-Life 2 güzel oyundur, bir daha oynayayım dedim. Ama kafamda çok farklı bir şekilde oynamak vardı. Aklımdaki fikri Gabe Newell bilse, muhtemelen şaheser gibi bir oyunu akıl almayacak saçmalıklara maruz bıraktığım için Steam hesabımı banlardı. (Ban yemedim.)

Evet, şize oyunda yaptığım tüm absürt olayları madde madde anlatmaya karar verdim 😀

Başlıyoruz:

1) Çatışma alanına hunharca citizen spawn edip insanları kendine kalkan yapmak.

2) Vortigaunt spawn edip combinelara saldırtmak.

3) Kocaman bir antlion ordusu spawn edip bugbait ile düşmanların üzerine salma.

4) "PHYSCANNON_MEGA_ENABLED 1" komutunu girip, combine ile zombi vurmaca oynamak.

5) Hovercraft spawn edip (bkz: Antlion guard) a kafa tutmak.

6) Yine "PHYSCANNON_MEGA_ENABLED 1" komutu girip combineları kanalizayona tıkmak

7) Çöp atma sahnesindeki şişeyi alıp, combineı peşine takmak. Şişeyi kapının tam kiriş kısmına meşrubat şişesini koyup kapıyı kapatmak. İçerdeki combinenı buga sokup izlemek.

8) City 17'den kaçış başlamadan önce nova Kleiner'ın laboratuvarında tam ekranların olduğu yerde console açıp "noclip" yazmak. Ardından dümdüz ilerleyip, karşınıza çıkan G-Man'i öldürüp rahatlamak. (Evet, orada ölüyor.)

9) Super Gravity Gun alıp, combine araçlarının paranormal uçuşunu izlemek. (Aracın üzerine düşüp ölmene sebep olmasına açıklama bulamamak)

9 Maddelik saçmalama maratonum bu kadar. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı