Half-Life 2'den başlanır mı?

The Ulo

Femtopat
Daha fazla  
Half-Life'ı oynamaya Half-Life 2'den başladım ama Half-Life 1 serisini oynamadım. Half-Life 1 serisini oynasam bir şey olur mu?
Bu arada Half-Life 2 Lost Coast'u oynamadım ama oynayacağım, bir şey olur mu?

Olmaz. Neden olsun :D hikayelerde bağlantı olsa da Half-Life 1 ile 2 arasındaki bağlantı uçurum gibi değil. Yani gereği yok oynamaya.

Half-Life'ı oynamaya Half-Life 2'den başladım ama Half-Life 1 serisini oynamadım. Half-Life 1 serisini oynasam bir şey olur mu?
Bu arada Half-Life 2 Lost Coast'u oynamadım ama oynayacağım, bir şey olur mu?

İlk oyundan başlamanızı tavsiye ederim ilk oyunu eski bulursanız Black Mesa Remastered'ını oynayabilirsiniz.

Black Mesa oynamanızı tavsiye ederim.

Half Life'in hikayesi genel olarak arka planda dönüyor. Yani hızlandırılmış walkthrough izleseniz bile anlarsınız hikayeyi. Lost Coast'da hikaye odaklı bir şey yok. Bir teknoloji demosu o.

1. oyunun grafikleri günümüze göre çok kötü. 1. oyunun yerine Black Mesa oynayıp geri kalan oyunları da orjinal oyunlardan oynayabilirsiniz.

Bende Half-Life 2'den başladım sonra EP1 EP2 ile devam ettim en sonunda ise Black Mesa ile bitirdim. Bence Half-Life oynama direk bilgisayarın kaldırıyor ise Black Mesa oyna onun içinde zaten opposing Force ve Blue Shift modları var ve bedava yani Half-Life alma eğer oynamak istiyorsan Black Mesa oyna.

Half-Life'ı sezmediğim için değil hikayesini tersten oynamış olduğum için oynamalı mıyım dedim bu arada benim bilgisayarın black mesayı kaldırabileceğini zannetmiyorum

Bu arada Half-Life 2 Lost cost u bitirdim.

İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz
Ram: 8,00 GB

Black Mesa'yı kaldırabilir mi emin değilim

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı