Half-Life 2'nin GT 520'de kasması normal mi?

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
NVIDIA GeForce GT 520M.
Intel Core i3-2350M.
4 GB RAM.

Steam'den Half-Life 2'yi yükledim. Başlarda yüksek grafiklerde hiçbir sorun yok iken, bir süre sonra en düşük ayarlarda bile oyun kasıyor olarak gözükmeye başladı. Bu sistemde Half-Life 2'nin kasması normal değil değil mi?

Sisteminize KSSCF ve MW ile tam tarama yapın, oyun içi değerlerinizi MSI Afterburner ile paylaşın.

Ek olarak oyunda hangi haritada FPS düşüyor?
Rota kanal haritasında FPS düşüyorsa normal. En ağır haritalardan biri o çünkü. Mesela Ravenholm o kadar büyük geniş ve ağır değil.

Bedne GT220 var Half-Life 2'yi dün gece bitirdim hiç de kasmadı kasmaması lazım sendede.
2010'da çıkmış senin ekran kartın oyun çıktıktan 6 sene sonra. Kasmasına imkan yok.

Değil. Intel Medya Hızlandırıcı ile bile kasmadan oynayabiliyordum eskiden.

GT 420M ile kasmadan oynuyorum en yüksek ayarda. Isı sorunu olabilir. Oyundayken ısı değerlerinizi paylaşınız.

Sisteminize KSSCF ve MW ile tam tarama yapın, oyun içi değerlerinizi MSI Afterburner ile paylaşın.

Ek olarak oyunda hangi haritada FPS düşüyor?
Rota kanal haritasında FPS düşüyorsa normal. En ağır haritalardan biri o çünkü. Mesela Ravenholm o kadar büyük geniş ve ağır değil.

Bedne GT220 var Half-Life 2'yi dün gece bitirdim hiç de kasmadı kasmaması lazım sendede.
2010'da çıkmış senin ekran kartın oyun çıktıktan 6 sene sonra. Kasmasına imkan yok.
Kel profesörün bizi Alyx'in yanına ışınlamaya çalıştığı araca bindiğimden beri oyuna drop girmeye başladı. Bir hata mı yoksa oyunun bahsettiğiniz yerde olmasından dolayı mi bilmiyorum. Şu an bilgisayarda değilim. Oyunu yarın çalıştırdığımda ve Route kanal bölümünü geçince bakacağım son duruma.

Sıcaklıklar normal durumda ve sistemimde Kaspersky kullanıyorum, temiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı