Half-Life Alyx için VR gözlük önerisi

LeanExtances

Centipat
Arkadaşlar selam. Half-Life Alyx oynamak istiyorum ama bir VR gözlüğe ihtiyacım var. Ucuz bir VR gözlüğü önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

iKayraOnur

Decapat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Hocam ben Oculus Quest 2 almayı düşünüyorum son zamanlarda. Fiyatı fazla uygun değil ama destekleyen en ucuz VR'lardan biri. Ürünün tüm inceleme videolarını neredeyse inceledim kaliteli bir gözlüğe benziyor. Kendi hafızası var bilgisayara bağlamadan özgür olarak şarjlı olarak kullanmanız mümkün. Sizinde araştırmanızı öneririm.

geralt23

Centipat

Giulietta

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam. Half-Life Alyx oynamak istiyorum ama bir VR gözlüğe ihtiyacım var. Ucuz bir VR gözlüğü önerebilir misiniz?
Alabileceğin en kaliteli gözlük şu an Oculus Quest 2. Amazon.com'da 3800 gümrük+kargo dahil fiyatı. Onun dışında 300 500 liralık şeyler oynayamazsın.
100 TL'lik gözlükle oynayamazsın hocam.
Bunu almak yerine amazon.com'dan Quest 2 sipariş verilir.

hopify

Picopat
Hocam ben Oculus Quest 2 almayı düşünüyorum son zamanlarda. Fiyatı fazla uygun değil ama destekleyen en ucuz VR'lardan biri. Ürünün tüm inceleme videolarını neredeyse inceledim kaliteli bir gözlüğe benziyor. Kendi hafızası var bilgisayara bağlamadan özgür olarak şarjlı olarak kullanmanız mümkün. Sizinde araştırmanızı öneririm.
Hala almayı düşünüyor musunuz?

Makaleler
8
Hepinize yanıtlarınız için teşekkür ederim sanırım bu işten vazgeçmeliyim 1 oyun oynamak için 3000 TL veremem :D
Gecenin bir vakti Half Life 2 episode bitirdim. Alyx'i taktım kafaya ve gözlük araştırayım dedim. 7000TL olmuş... 3000TL olsa şuan kendimi pazarlar alırdım.

Yukarı