Half-Life Belgeseli: Öngörülemeyen Sonuçlar | Makine

deflandre

Decapat
Daha fazla  
Meslek
hekim
Makine'nin Half-Life belgeseli, şimdiye kadar yapılmış en iyi ve en profesyonel Türkçe -muhtemelen yabancı dil işleri dahil edince de öyle- HL içeriği yayında!

Cipsinizi, kolanızı, biranızı ya da artık ağzınıza ne sokmak istiyorsanız onu hazır edin ve 2 saat 25 dakikanın keyfini çıkarın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Makine'nin Half-Life belgeseli, şimdiye kadar yapılmış en iyi ve en profesyonel Türkçe -muhtemelen yabancı dil işleri dahil edince de öyle- HL içeriği yayında!

Cipsinizi, kolanızı, biranızı ya da artık ağzınıza ne sokmak istiyorsanız onu hazır edin ve 2 saat 25 dakikanın keyfini çıkarın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Henüz Half Life oynamadım. Hayran yapımı remake Black Mesa'yı bugün satın aldım. Oyunu oynadıktan sonra mı izlememi önerirsiniz yoksa izleyip öyle mi oynayayım oyunu?

Makine uzun zamandır takip ettiğim bir kanal. Zaten tam bir Valve hayranı. Youtube kanallarında bulunan diğer incelemelerini de izlemenizi tavsiye ederim.

Henüz Half Life oynamadım. Hayran yapımı remake Black Mesa'yı bugün satın aldım. Oyunu oynadıktan sonra mı izlememi önerirsiniz yoksa izleyip öyle mi oynayayım oyunu?
Özellikle de ilk oyunda bu dev hikayeyi destekleyen çok az materyal var zaten ama oyunları oynadıktan sonra belgeseli izleyip bir süre sonra üzerine tekrar oynamak daha keyifli olur. Hem spoiler'ı engeller, hem farkındalığı artırır 👍🏽

Makine oyun incelemeleri yapan kanallar arasında en sevdiğim diyebilirim. Zaten onlar da tıpkı benim gibi Valve ve Blizzard hayranı.

İki buçuk saatlik boş vakit bulduğum zaman izleyeceğim belgeseli, hoş duruyor.

Kasım 2020'de yayınlanmış olan şu belgelesel ile konuşmalar anlatımlar betimlemeler bile aynı. emek harcanmış ama bu adamların yaptığı iş de muazzam önce BlackLine'ı tebrik etmeliyiz.

Son düzenleme:
Kasım 2020'de yayınlanmış olan şu belgelesel ile konuşmalar anlatımlar betimlemeler bile aynı. emek harcanmış ama bu adamların yaptığı iş de muazzam önce BlackLine'ı tebrik etmeliyiz.

Seslendirme çok başarısız bana göre, diksiyonda ciddi problemler var. Ben 30 saniyeden fazla devam edemediğim için de daha detaylı yorum yapamıyorum.

Birçok unsur dil fark etmeksizin tüm videolarda neredeyse aynı zaten çünkü hem oyunlardaki metinlere hem de LORE metinlerine sadık kalınca esneklik payı azalıyor, dolayısıyla dokunuştaki farklılıklar sunum kalitesini belirliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı