Half-Life Oyunları Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Çok doğru. Özellikle küçük yaşlarda oynayınca oyunu 3 4 aydan önce bitirememek. Her çıkan şeyden korkabilmek. Oyunu ezberlemeden oynamak kadar güzeli yok. Şimdi ezberlediğim için heyecanı kalmadı ama gelenektir her doğum günümde ve yıl başında rastgele bir Half-Life oyunu bitiririm. Bu akşam da öyle yapacağım.

Haklısınız. Küçükken hile ile bebeğe kadar gelmiştim. Sonra ölme animasyonunda kalmıştı ve gerçekten 20 dakika beklemiştim.

Bu arada Black Mesa denemek zorunlu. Bu oyun serisini tatmayan insanlar için üzülüyorum.

Black Mesa'yı bir kaç yıl önce internet kafede oynamıştım bilgisayarım oynamaya imkan vermediği için. Half-Life 2'nin bile grafikleri şahane geliyor bana bu yılda bile. Ben Half-Life 2'yi küçükken hileyle bitirmeye çalıştıydım. Tabi Noclip ile yükleme noktaları çalışmıyordu. O yüzden olduğum bölümde mahsur kalmıştım :D Noclip açtıktan sonra kapatmayı da bilmiyordum :D Yapmam gereken tek şey tekrar yazmaktı.

Düşünmeden "Dünyanın En iyi Oyunu" diyebileceğim tek oyun Half-Life'dır.

Half-Life oyunları hakkında düşünceleriniz Nelerdir? Half-Life 1, Half-Life 2 ve Half-Life 2 Episode'ları hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Oyunların yıllarına göre nasıl olduğunu, Bu oyunlarda bulup yeni çıkan oyunlarda bulamadığınız neler var ve diğer düşüncelerinizi yazabilirsiniz. İsteyen herkes düşüncelerini paylaşabilir. Birlikte tartışalım Half-Life serisi hakkında :)
O yılların efsane oyunlarıydı. Hele hele Half Life 2 çıkış yaptığında sükse yaratmıştı, erezyona sebep olmuştu. 3. oyun çıkarsa kesin oynarım.

Sistemim yetmese bile USB bellek ile internet kafeye gider, internet kafe kapanana kadar Half-Life 3'ü oynar sonra Save dosyamı USB'me atıp eve götürürüm. Ertesi gün Save dosyamı getirir kaldığım yerden devam eder böyle de olsa bitiririm o oyunu.

Gerçekten de öyle. 40 kere bitir sıkmıyor.

Geri
Yukarı