Half-Life serisinin en sevdiğiniz oyunu nedir?

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7 anakart, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
Half-Life serisi içerisinde en sevdiğiniz oyun hangisidir? Konuşup, tartışalım. Birbirimizin görüşlerini alalım istiyorum. Ben en çok Half-Life 2'yi seviyorum. Kendisi hem Half-Life serisinde en sevdiğim oyundur, hem de şu ana kadar oynadığım en zevkli oyundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskisi gibi PvP atacak ortam olsa keşke. 23 yıllık oyunda bile hile açanlar var. Yuh diyorum.

Half-Life serisi içerisinde en sevdiğiniz oyun hangisidir? Konuşup, tartışalım. Birbirimizin görüşlerini alalım istiyorum. Ben en çok Half-Life 2'yi seviyorum. Kendisi hem Half-Life serisinde en sevdiğim oyundur, hem de şu ana kadar oynadığım en zevkli oyundur.

Half-Life 1. bence Half-Life oyunlar içinde en etkileyici hikayesi olan oyundur.

Tüm Half-Life olarak genel bir konu açtım. Sadece Half-Life 2 ve Episode'ları olarak düşünmeyin. Opposing force, Blue shift, Half-Life 1 olarak düşünebilirsiniz.
Opposing Force'u oynarken çok zevk almıştım. O zevki bir de Half-Life 2'de aldım. Blue Shift sıkıcı geldiydi bana bir tek. Bir de Half-Life 2: Epiosde Two.

Bana göre Half-Life 2 diğer oyunlarından daha heyecanlı, gerilim dolu ve capcanlı geliyor. Tekrar tekrar oynamak istediğim bir oyun Half-Life 2 :) Sanki gerçekten dünya istila edilmiş gibi hissetmiştim ilk bitirdiğimde :D

Geri
Yukarı