Half-Life serisinin en sevdiğiniz oyunu nedir?

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Half-Life serisi içerisinde en sevdiğiniz oyun hangisidir? Konuşup, tartışalım. Birbirimizin görüşlerini alalım istiyorum. Ben en çok Half-Life 2'yi seviyorum. Kendisi hem Half-Life serisinde en sevdiğim oyundur, hem de şu ana kadar oynadığım en zevkli oyundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizi arabaya bindirip vinç ile kaldırıyorlardı ve düşürüyorlardı. O bölümün ilerisinde bir eve gidip roket atar alıp bir kaç düşman hava aracı düşürüp ilerliyorduk. Sonra yıkık bir köprü oluyordu oradan son gaz arabanın nitrosuna basıp geçiyorduk. ben o bölümde arabayı almadan gitmiştim ve kalmıştım orada :D

Half life crossfire yeri başkadır. Bu imdirim döneminde Half Life 2, episode one ve two, portal oyununu yoplu 6 tl ye aldım. 3 gündür deli gibi Half Life 2 oynuyorum. Düşürdüğüm kartları 4 tl ye sattım 2.tl ye 1 haftam güzel geçecek 😂

Half-Life: Source ve Half-Life 2'yi bitirmiştim. Half-Life 2'ye Source motorunu sevdiğim için daha yakınım, fakat Half-Life'ın 1998'de çıktığını unutmamak lazım

Kasmasa oynardım ne güzel. Çok zevk verici bir oyun. İnternet kafede 3 saat civarı oynayıp deneyimleme imkanım olmuştu.

Bizi arabaya bindirip vinç ile kaldırıyorlardı ve düşürüyorlardı. O bölümün ilerisinde bir eve gidip roket atar alıp bir kaç düşman hava aracı düşürüp ilerliyorduk. Sonra yıkık bir köprü oluyordu oradan son gaz arabanın nitrosuna basıp geçiyorduk. ben o bölümde arabayı almadan gitmiştim ve kalmıştım orada :D
İlk oynadığımda araba ters düşünce, düzeltilebileceğimi bilmediğim için o yolun hepsini yayan gittim ve araba olmadığı için devam edemeyince tüm yolu geri geldim. 😂

Deniz fenerine nasıl gittiniz :D Şu petrol yerinde karşıya geçmemiz gerekiyor bir yıkılmış köprüden. Orada arabayla nitroya basıp karşıya uçuyorduk. Ben de oraya kadar yayan geldiğim için geçememiştim orayı :D Sonra o bölümün başından başlayıp arabayla ilerlediydim. Deniz feneri bölümünde de arabamı uçurup götüren hava araçlarına tüm mermilerimi boşaltmıştım diye hatırlıyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı