Half-Life serisinin en sevdiğiniz oyunu nedir?

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
-
Half-Life serisi içerisinde en sevdiğiniz oyun hangisidir? Konuşup, tartışalım. Birbirimizin görüşlerini alalım istiyorum. Ben en çok Half-Life 2'yi seviyorum. Kendisi hem Half-Life serisinde en sevdiğim oyundur, hem de şu ana kadar oynadığım en zevkli oyundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Deniz fenerine nasıl gittiniz :D Şu petrol yerinde karşıya geçmemiz gerekiyor bir yıkılmış köprüden. Orada arabayla nitroya basıp karşıya uçuyorduk. Ben de oraya kadar yayan geldiğim için geçememiştim orayı :D Sonra o bölümün başından başlayıp arabayla ilerlediydim. Deniz feneri bölümünde de arabamı uçurup götüren hava araçlarına tüm mermilerimi boşaltmıştım diye hatırlıyorum :D
Cs 1.6 dan sv_gravity mi ne atlama mesafesini arttırma kodu 😬

Şu şehire döndüğümüz bölümde ev döşerdim ben :D Tüm evlerden yer çekimi silahı ile dolap vb. getirirdim bir eve dizerdim. Sonra Alyx falan gelirdi düzenini bozardı evin. Dışarıda yer çekimi silahı ile üzerlerine araba fırlatarak Alyx ve direnişçileri öldürüyordum diye hatırlıyorum. Alyx'den taramalı gibi tabanca düşüyordu 30 mermili.

Half Life 1 için hazırlanmış en az ana senaryo kadar etkileyici hikaye modları vardı bir de.Özellikle Vortigaunt olarak oynadığımız.O da farklı bir deneyimdi benim için.Bu modların canon olmaması çok üzücü cidden.

Edit: Point Of View imiş modun adı.Meraklısı için.

Son düzenleme:
Sven Co-op diye bir oyun var. Orada da Half-Life 1 ve Half-Life 1 için yapılan modların bazılarını co-op olarak oynayabiliyoruz. Bu oyuna da göz atın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı