Half-Life'da nasıl aim canavarı olunur?

darkgamer

Hectopat
Aim canarı olmaktan bahsettiğim unlost gibi olmak değil. Eskiden küçük bir monitörde oynardım ama aimim ve hassasiyetim daha iyiydi. Şimdi arbaletle bile adam vuramıyorum. Kendi çözünürlük ve hassasiyetemi bir türlü bulamıyorum, sürekli değiştiriyorum ikisini de. İdeal Half-Life hassasiyeti ve çözünürlüğü sizce hangisidir? Ben Everest SGM-X7 mouse ve 23.6 inç bir monitör kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aim canarı olmaktan bahsettiğim unlost gibi olmak değil. Eskiden küçük bir monitörde oynardım ama aimim ve hassasiyetim daha iyiydi. Şimdi arbaletle bile adam vuramıyorum. Kendi çözünürlük ve hassasiyetemi bir türlü bulamıyorum, sürekli değiştiriyorum ikisini de. İdeal Half-Life hassasiyeti ve çözünürlüğü sizce hangisidir? Ben Everest SGM-X7 mouse ve 23.6 inç bir monitör kullanıyorum.
Yani bu kişiden kişiye değişir ve en iyi ayarlar için fps kodları gibi şeyleri de bilmelisiniz hem 1.6'da aiminizi alıştırdıktan sonra Half-Life'a geçmeniz daha iyi olur.

İdeal Half-Life hassasiyeti ve çözünürlüğü diye bir şey yoktur, siz kendinize ideal Half-Life hassasiyeti ve çözünürlüğünü arayarak bulabilirsiniz, mesela ben 1024x768de daha kötü oynuyorum fakat çoğu kişi bu çözünürlükte daha iyi. Anlayacağınız bir kaç saat kafa patlatarak idealinizi bulabilirsiniz.

Hocam Half-Life'ı Steam üzerinden mi oynuyorsunuz? Uzun süredir seven co-op oynuyordum bir half life gireyim dedim farkettim ki mouse mekanikleri çok garip sanki mouse 1 saniye sonra tepki veriyor gibi ben kaydırmasam da kayıyor gibi ben de vuramıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı