Half-Life'ın hangi serileri oynanmalı?

atakoc

Hectopat
Merhabalar Half-Life 1 ve 2 oynamama rağmen hiç sevememiş birisi olarak geçende Half-Life belgeseli izledim ve oyunun hikayesinin Star Wars kadar büyüleyici olduğunu fark ettim. Şimdi ise en baştan başlayarak oyunu bitirmek istiyorum. Ancak fark ettim ki internette aratınca bir sürü Half-Life oyunu var. Ben Half-Life evreninin sırasına göre en iyi deneyimi almak istiyorum. Ha bir de remake önerirseniz sevinirim çünkü birçok hl oyunu çıkalı 20 sene oldu eski oyun pek sarmıyor artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Half-Life 1 ve 2 oynamama rağmen hiç sevememiş birisi olarak geçende Half-Life belgeseli izledim ve oyunun hikayesinin Star Wars kadar büyüleyici olduğunu fark ettim. Şimdi ise en baştan başlayarak oyunu bitirmek istiyorum. Ancak fark ettim ki internette aratınca bir sürü Half-Life oyunu var. Ben Half-Life evreninin sırasına göre en iyi deneyimi almak istiyorum. Ha bir de remake önerirseniz sevinirim çünkü birçok hl oyunu çıkalı 20 sene oldu eski oyun pek sarmıyor artık.

1-Blue Shift - opposing Force - konsolunuz ve arkadaşınızın konsolu varsa Decay - 2 - Episode One - Episode two.

1'i sevmediysen Black Mesa'ya bakabilirsin, 1'in fan yapımı remake versiyonu.

Şu sıra ile oynanmalı:

Half-Life 1 (Black Mesa)
Half-Life Blue Shift, Half-Life Opposing Force ve Half-Life Decay (Half-Life 1'in yan oyunları)
Half-Life 2
Half-Life 2 Episoide 1-2
Half-Life Alyx (VR varsa)

Bir sürü Half-Life oyunu var derken ne demek istediniz? Half-Life'ın ana oyunları yukarıdakiler. Sizin gördükleriniz topluluk yapımı modlar olmasın?

1-Blue Shift - opposing Force - konsolunuz ve arkadaşınızın konsolu varsa Decay - 2 - Episode One - Episode two.

1'i sevmediysen Black Mesa'ya bakabilirsin, 1'in fan yapımı remake versiyonu.

Çok sağ olun <3

Şu sıra ile oynanmalı:

Half-Life 1 (Black Mesa)
Half-Life Blue Shift, Half-Life opposing Force ve Half-Life Decay (Half-Life 1'in yan oyunları)
Half-Life 2
Half-Life 2 episoide 1-2
Half-Life alyx (VR varsa)

Bir sürü Half-Life oyunu var derken ne demek istediniz? Half-Life'ın ana oyunları yukarıdakiler. Sizin gördükleriniz topluluk yapımı modlar olmasın?

Sizde çok sağ olun bilmiyorum birden önüme bir sürü oyun çıkınca kafam karıştı biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı