Half-Life'ın oynama sırası nasıldır?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Half-Life Complete pack satın aldım, Alyx hariç tüm Half-Life oyunları var. VR'ım da olmadığı için Alyx'in olup olmaması hiçbir şey değiştirmiyor. Oyunları hangi sırayla oynamalıyım? Sanırım bazı oyunlar diğerlerinin Remake'i, bunları da belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Half-Life Complete pack satın aldım, Alyx hariç tüm Half-Life oyunları var. VR'ım da olmadığı için Alyx'in olup olmaması hiçbir şey değiştirmiyor. Oyunları hangi sırayla oynamalıyım? Sanırım bazı oyunlar diğerlerinin Remake'i, bunları da belirtirseniz sevinirim.
  • Half-Life – 1998
  • Half-Life: Opposing Force – 1999
  • Half-Life: Blue Shift – 2001
  • Half-Life: Decay – 2001
  • Half-Life 2 – 2004
  • Half-Life 2: Episode One – 2006
  • Half-Life 2: Episode Two – 2007

Çıkış yıllarına göre oynayabilirsiniz ya da direkt Half-Life 1(1998)'den başlayıp sonrasında Opposing Force ve Blue Shift oynayın. Ardından zaten HL2 serisi episode 1 ve 2 diye gidiyor. Eğer 1. oyunu grafikleri kötü diye oynamak istemezseniz Black Mesa da alabilirsiniz. 1. oyunun grafiklerinin düzeltilmiş ve son bölüm olan Xen'in uzatılmış hali.

Geri
Yukarı