Halkbank nakit avans borcu nasıl ödenebilir?

handaq

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Halkbank'taki paraf kartıma para geldi. Steam cüzdan kodu almak istedim kredi kart bilgilerini girdim fakat benim karttan değil paraf platin Mastercard diye bir şeyden çekmiş. Kullanılabilir limit 920 TL, yazıyor 80 TL kod aldım. Bu nakit avans mı oluyor borç mu oluyor? Kısacası bu parayı uygulamadan nasıl ödeyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Halkbank'taki paraf kartıma para geldi. Steam cüzdan kodu almak istedim kredi kart bilgilerini girdim fakat benim karttan değil paraf platin Mastercard diye bir şeyden çekmiş. Kullanılabilir limit 920 TL, yazıyor 80 TL kod aldım. Bu nakit avans mı oluyor borç mu oluyor? Kısacası bu parayı uygulamadan nasıl ödeyebilirim?
Muhtemelen hesabına bağlı bir Kredi Kartı var. Hesap kesim tarihinden sonra ekstre oluşturulur ve o şekilde ödeyebilirsin ya da Kredi Kartı kısmına girip "Kullanılabilir Limit: 920 TL" olan kartı bulup içeriğine girip borç öde diyerek şu anki mevcut borcunu ödeyebilirsin.

Muhtemelen hesabına bağlı bir Kredi Kartı var. Hesap kesim tarihinden sonra ekstre oluşturulur ve o şekilde ödeyebilirsin ya da Kredi Kartı kısmına girip "Kullanılabilir Limit: 920 TL" olan kartı bulup içeriğine girip borç öde diyerek şu anki mevcut borcunu ödeyebilirsin.

İçeriğine nasıl gireceğim Kartı buldum fakat borcu öde vs diye bir şey çıkmıyor

Kredi kartı ise henüz hiç hesap kesimi yapılmamış.
Kart bilgilerinizde hesap kesim tarihini görebilirsiniz. Borç ödemesi o günden sonra yapılır.
Eğer avans hesabı ise hemen o hesaba ödeme yapabilirsiniz.

Lütfen şu ekran görüntüsüne bakar mısınız
Çok önemli benim için

Kullanılabilir limit 920 yazıyor altındada kalan ekstre borcu 0 yazıyor

1.000 TL limitli kredi kartı bu baktığınız ve işlemi onunla yapmışsınız.
31 Aralık'ta borç görünecek. O gün ödeyebilirsiniz.

Ama kredi kartımdan limitim düşmedi kullandığım 80 TL düşmedi oradan 31 Aralıkta uygulamadan ödeyebilecek miyim?

Kredi kartından harcama yapmışsınız. Hesap kesim tarihi 30 Aralık olacaktır. O günden sonra ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartondan 80 TL bakiye düşmedi bunu uygulamadan nasıl ödeyeceğim?

Ama kredi kartımdan limitim düşmedi kullandığım 80 TL düşmedi oradan 31 Aralıkta uygulamadan ödeyebilecek miyim?

Kredi kartondan 80 TL bakiye düşmedi bunu uygulamadan nasıl ödeyeceğim?
Kredi kartına şimdi de para yatırabilirsiniz. Boşta bekler. Hesap kesim tarihinde ödemeyi kendisi alır.

Limit 920 TL'ye düşmüş. Görünüyor zaten.

Kredi kartına şimdi de para yatırabilirsiniz. Boşta bekler. Hesap kesim tarihinde ödemeyi kendisi alır.

Limit 920 TL'ye düşmüş. Görünüyor zaten.

Bu limit yasan yer benim aylık kullanım limitimmi
Bir de benim kartım paraf 100 TL benim hesabımdan düşmemiş ama burada gözüküyor

Geri
Yukarı