halmacpi.dll mavi ekran hatası

Connectify güncelle veya kaldır, Nvidia sürücülerini kaldır DDU ile kaldır ardından güncel Nvidia sürücünü yükle. Deamon tools ve Realtek sürücülerini güncelle, Wireless sürücünü güncelle, Eset kaldır.

Connectify kaldırdım. Nvidia sürücülerini DDU ile kaldırıp en güncelini indirip kurdum. Deamon toos'u güncelledim, Realtek zaten güncel çıktı. Wireless sürücüsüde güncel çıktı, Eset'i kaldırdım.

Şuan Airties 2315 USB Wireless adaptörünü sistemden çıkartdığım zaman mavi ekran veriyor.

Bu Realtek ;
Adsız.png

Buda USB Adaptör ;

Adsız.png

USB adaptör güncel çıktı, yinede silip kurdum. Realtek güncel çıktı, işlem yapmadım.

Bu arada adaptörü kullanmak zorundayım :(.

Yapabileceğim başka bir şey var mı ?
@Murat5038

Maalesef anlatılıp yapılabilecek bir iş değil. Deneyim ve sistem becerine bağlı. Windows dosyalarından tut zararlı dosya biçimlerine, sürücü formatlarından tut işletim sistemi yapılandırmasına kadar ince bilgileri bilmen lazım bunları uygulamak ve öğrenmek için. Windowsta olan dosya ve sürücü isimlerinin çoğunu bilmen ve build datelerini bilmen lazım. Kısaca bu tür işlerle ilgili olan kendi başına bulup ufaktan başlayabilir. Birkaç kişi deniyor ancak yeterli değil. Sorduğun soruyu çok kişi sordu önceki verdiğim cevapları araştırabilirsin sosyalde.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı