Halo Infinite

EF50

Hectopat
Dün biraz daha detaylarını gördüğümüz Halo hakkında biraz konuşmak isterim. Bungie'den 343 Industries eline geçtiğinden beri eski günlerdeki ününe kavuşamayan seri için açık dünya doğru bir karar mı? Ayrıca halo 5'de yaptıkları saçma bir reklam kampanyası, hikaye ve hikaye anlatımı hatalarını burada da tekrarlayacaklar mı?
Şahsen ben konsolda FPS için en iyi adımlardan biri olan Halo'nun bu halini gördükçe üzülüyorum. Evet şu an herkes konsola FPS yapıyor bunun özel bir tarafı kalmadı ama hikayesi ve Lore'unu bayıla bayıla takip eden sadece ben olamam. Halo 5'te aniden tanımadığımız bir ekip ve karakter içine daldık ardından 343 "biz bunları çizgi romanda dizide ve romanda tanıttık" diye yaptıkları açıklama beni pek tatmin etmedi.
Halo 4'te öldüğünü gördüğümüz Cortana'yı sırf fan service uğruna tekrar canlandıran ekibin bizi artık yalnız kalmış Masterchief ile onun bu psikolojisini anlatmasını yeğlerdim
. Fakat aniden Locke diye biri çıktı onu avlayacağını söyledi başka arkadaşları çıktı, Masterchief'in yanında da başka Spartanlar vs. şimdi de ana Halo oyunlarından biri olmayan Halo Wars 2'de yeni bir düşman türetip bunu ana oyunun baş kötüsü yapmak ne kadar doğru?
Buyurun fikirlerinizi yazın, tartışalım...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı