Halo serisi hangi sıra ile oynanmalı?

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar Halo serisine girişmek istiyorum. Daha önce hiç oynamadım. Ancak çok eski oyunları oynama isteği pek gelmiyor. Hikayeyi de kaçırmak istemiyorum. Önerebileceğiniz oynanış sırası nedir?

Yenileri oynayıp, eski oyunların genel özeti gibi video önerinizde olabilir.

Arkadaşlar Halo serisine girişmek istiyorum. Daha önce hiç oynamadım. Ancak çok eski oyunları oynama isteği pek gelmiyor. Hikayeyi de kaçırmak istemiyorum. Önerebileceğiniz oynanış sırası nedir?

Yenileri oynayıp, eski oyunların genel özeti gibi video önerinizde olabilir.

Kronolojik sıra.
1)Halo reach
2)Halo CE.
3)Halo 2
4)Halo 3
5)Halo 3 ODST.
6)Halo: Wars
7)Halo 4
8)Halo 5(PC de yok)
9)Halo wars 2
10)Halo Infinite.
Öncelikle bence Reach yerine CE den başlamanı tavsiye ederim Reach i ODST'den sonra oynarsan daha bağlantılı olur ama CE çok eski dersen direk Halo 2'den dal biraz hikaye kaybın olur ama çok sıkıntı olmaz zaten Halo 2'nin yenilenmiş versiyonu çok iyi eğer ben İnfinite iden başlayacağım diyorsan kesinlikle Halo 4, Halo 5 ve Halo wars 2'yi oynamalısın aksi taktirde ekrana öylece bakarsın.

Kronolojik sıra.
1)Halo reach
2)Halo CE.
3)Halo 2
4)Halo 3
5)Halo 3 ODST.
6)Halo: Wars
7)Halo 4
8)Halo 5(PC de yok)
9)Halo wars 2
10)Halo Infinite.
Öncelikle bence Reach yerine CEden başlamanı tavsiye ederim Reach i ODST'den sonra oynarsan daha bağlantılı olur ama CE çok eski dersen direk Halo 2'den dal biraz hikaye kaybın olur ama çok sıkıntı olmaz zaten Halo 2'nin yenilenmiş versiyonu çok iyi eğer ben İnfinite iden başlayacağım diyorsan kesinlikle Halo 4, Halo 5 ve Halo wars 2'yi oynamalısın aksi taktirde ekrana öylece bakarsın.

Hocam seriyi saldım. :D

Halo yenilenmiş versiyonunu aldım kenarda yatıyor. İngilizcem yetmedi. Galiba Türkçe yamaları da varmış ama uğraşamadım.

Geri
Yukarı