Halüsinasyon görmeye başladım

Rezidüel şizofreni teşhisi koyuldu doktor ile görüşmeye çok umutlu girdim bunların sebebinin panik atak olabileceğine çok inanmıştım maalesef değilmiş ilaç tedavisi ve psikolojik destek içeren tedavi göreceğim şu an 2 adet yeşil reçete ilaç verildi doğru ilaç tedavisi deneme şeklinde bulunuyormuş cidden çok üzgünüm genç yaşta bu hastalık ile karşılaşmayı beklemiyordum en azından kendimi psikolojik olarak bu kadar kötü hissetmiyordum her insan gibi bende kötü şeyler yaşadım ama kendimi hep sağlam biri sanırdım...

Rezidüel şizofreni teşhisi koyuldu doktor ile görüşmeye çok umutlu girdim bunların sebebinin panik atak olabileceğine çok inanmıştım maalesef değilmiş ilaç tedavisi ve psikolojik destek içeren tedavi göreceğim şu an 2 adet yeşil reçete ilaç verildi doğru ilaç tedavisi deneme şeklinde bulunuyormuş cidden çok üzgünüm genç yaşta bu hastalık ile karşılaşmayı beklemiyordum en azından kendimi psikolojik olarak bu kadar kötü hissetmiyordum her insan gibi bende kötü şeyler yaşadım ama kendimi hep sağlam biri sanırdım...
Çok geçmiş olsun. Ümidinizi kesmeyin ve güçlü olmalısınız. Tedavi süreciniz uzun mu? Yakın zamanda bizlere güzel haber verirsiniz, inşallah. Tez vakitte iyileşeceksiniz, eminim bundan. Üzülmeyin lütfen. Allah şifa versin. Umutsuzluğun içinde umut vardır.

Merhabalar, 2 gündür sesler duyuyordum. Konuşma tarzında değil sanki birisi beni çağırıyordu ya da "hı hı hı" gibi inleme sesleri". Sanki astım hastası birisi nefes alıyor gibi sesler duyuyordum, günde 1 veya 2 kez oluyordu bunlar. Aileme söyledim, bakırköy sadi konuk hastanesinden randevu aldık ama daha 2 hafta var. En erken o zamana boş randevu varmış. Bu sabah 05:30 civarlarında uyandım, sigara içmeye gittim ve o sıra oturma odasında TV ünitesinin üzerindeki 2 tane küçük köpek heykelinin düştüğünü gördüm. Tutmak için koştum, yaklaştım. Birden sanki dengem bozuldu, nefes alamadım. Oda üzerime üzerime geldi, kafamı çevirdim baktım heykeller yerinde duruyor. Anneme söylemeye utandım ve korktum, ne tepki vereceğinden çekindim. Ben de ağlamaya başladım. Alt katta oturan büyük amcamın yanına indim. Beni okudu, yani dua okudu. Tekrar eve çıktım, bu sefer kapı çaldı sandım. 3 kere falan zile basıldığını duydum, ben de kapıyı açtım ama kimse yoktu. Sadi konuğu aradım. Acilden kontrol edilebileceğimi söyledi ama şu an odadan çıkamıyorum, kendimi güvende hissetmiyorum. Kapıyı kitledim oturuyorum. İşe gitmem lazım normalde ama servis şoförü aradı açmadım. Kapıdan çıkmaya korkuyorum, kendime kızıyorum ama içimde garip bir his var. Sanki karnımda bir yumruk var. Okula yeni başlayan sınıfa giremeyen bir çocuk gibi oldum. Daha önce başına gelen bir abim ya da kardeşim varsa bana akıl verebilir mi? Ben doğuda askerlik yaptım, normalde cesur ve soğukkanlı bir insanım ama şu an olduğum durum beni korkutuyor. Bunu buraya neden yazdığımı bile bilmiyorum.
Hocam tabi ki bir doktor değilim ancak uyurgezerlik benzeri bir durum gibi geldi bana.

Geçmiş olsun biz senin güçlü biri olduğunuza inanıyoruz bunu atlatabilirsiniz asla pes etmeyin :)

Bendede aynısı oluyordu sabaha karşı sabah ezanı okunmadan önce televizyona yansıyan küçük bir kız vardı saçları yüzünü kapatıyordu. Tabii uyku sersemiydim bir kızın durduğu yere bakıyordum birde televizyona yansıyan haline. Bir arada bilgisayarın ekranına yansımıştı, yanımda bir yüz vardı biraz esmerimsi bir şey. Sıkıntınız psikolojikse umarım tez vakitte iyileşirsiniz. Eğer cinni bir olay ise evinizde Kur'an bulundurun ve boş vakitlerinizde internetten Felak ve Nas surelerini dinleyebilirsiniz. Eğer ezberinizde ise yani biliyorsanız daraldığınız vakitlerde ve kendinizi korku içinde hissettiğiniz vakitlerde Felak ve Nas sureleri iyi gelir (Rukye ayetleride önemli ayetlerdir. Büyü, sihir, depresyon, nazar vb. şeylere iyi gelir. Rukye ayetlerinide boş zamanlarınızda telefondan açıp, yüksek sesle masaya koyup dinleyebilirsiniz.). Umarım yakın zamanda bir sıkıntınız kalmaz, iyi günler. Bu arada sonrasında bir anda cinni bir sıkıntı ise önünüze gelen hocalara gitmeyin. Bu işleri düzgün ve ustaca yapan çok hoca yoktur.

Bende de aynısı oluyordu sabaha karşı sabah ezanı okunmadan önce televizyona yansıyan küçük bir kız vardı saçları yüzünü kapatıyordu. Tabii uyku serse miydim bir kızın durduğu yere bakıyordum bir de televizyona yansıyan haline. Bir arada bilgisayarın ekranına yansımıştı, yanımda bir yüz vardı biraz esmerimsi bir şey. Sıkıntınız psikolojikse umarım tez vakitte iyileşirsiniz. Eğer Çin'ni bir olay ise evinizde kur'an bulundurun ve boş vakitlerinizde internetten felak ve nas surelerini dinleyebilirsiniz. Eğer ezberinizde ise yani biliyorsanız daraldığınız vakitlerde ve kendinizi korku içinde hissettiğiniz vakitlerde felak ve nas sureleri iyi gelir (rukye ayetleride önemli ayetlerdir. Büyü, sihir, deprasyon, nazar vb. şeylere iyi gelir. Rukye ayetlerini de boş zamanlarınızda telefondan açıp, yüksek sesle masaya koyup dinleyebilirsiniz.). Umarım yakın zamanda bir sıkıntınız kalmaz, iyi günler. Bu arada sonrasında bir anda Çin'ni bir sıkıntı ise önünüze gelen hocalara gitmeyin. Bu işleri düzgün ve ustaca yapan çok hoca yoktur.

Cahillik başa bela. Şu ülkede her psikolojik soruna Cin, peri diye diye üfürkçüleri adam ettiniz ya helal size. Adamın psikotik bir problemi olduğu belli hala daha naz, felak demek hangi akıl, mantık işi? Ha dersen ki bir etkisi olmaz ama en azından ruhsal olarak rahatlatıp, ferahlatır ona bir şey demem. Evet doğru, olabilir derim amaa yıl olmuş 2021 hala daha Cin'lerin uğraştığını düşünen biri en büyük psikotik hastadır benden söylemesi.

Cahillik başa bela. Şu ülkede her psikolojik soruna Cin, peri diye diye üfürkçüleri adam ettiniz ya helal size. Adamın psikotik bir problemi olduğu belli hala daha naz, felak demek hangi akıl, mantık işi? Ha dersen ki bir etkisi olmaz ama en azından ruhsal olarak rahatlatıp, ferahlatır ona bir şey demem. Evet doğru, olabilir derim amaa yıl olmuş 2021 hala daha Cin'lerin uğraştığını düşünen biri en büyük psikotik hastadır benden söylemesi.
İmkansız bir şey değil. Ben illaha cinni bir olay diye demiyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı