Çözüldü Hamachi "İstek zaman aşımına uğradı" Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gambit

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Her zamanki gibi arkadaşım ile Hamachi üzerinden oyun atmak istedik. Fakat bu günlerde nedense bir türlü çözemediğimiz bir sorun var. Ben Hamachi yolu ile arkadaşıma ping attığımda sorun yok fakat o bana ping atmak istediğimde "İstek zaman aşımına uğradı." diye bir hata çıkıyor. Hamachi'yi silip yeniden kurdum. Modeme reset attım, Hamachi'yi defalarca kapatıp yeniden açtım. Fakat ne yaptıysam düzelmedi. Yardımınızı bekliyorum.

Saygılarımla.

Ekleme: Hamachi'de böyle bir sorun yaşadığımızdan dolayı COOP desteği olan oyunlarda birbirimizi maalesef göremiyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenlik olarak NOD32 Internet Security kullanıyorum, modemimin markası ise HUAWEI HG521 diye geçiyor. Hamachi sürümü ise 2.1.0.210 olarak görünüyor.

- - - Güncellendi - - -

Öncelikle yardımınız için teşekkürler. Sorunumu NOD32 Internet Security programını silerek çözdüm. NOD32 Antivirus programını sildikten sonra arkadaşımın bana ping atmasını istedim. Herhangi bir sorun yok şuan. İlginiz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

lütfen ben 360 total security kullanıyorum ama o da hep kapalı oluyor bende halen bir problem var arkadaşıma ping atamıyorum
onda mı sorun var?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı