Hamachi Üzerinden MC Online Oynarken "Timed Out" Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

umutkocman

Centipat
Daha fazla  
Hamachi üzerinden arkadaşımın MC sunucusuna her girişimden bir süre sonra sunucuda aşırı lag sorunuyla karşılaşıyorum ve onun akabinde timed out hatası yiyorum. Sorun şu ki bu hata başka hiçbir oyunda hatta aynı sunucuya giriş yapan başka hiçbir arkadaşımda olmuyor.

Hata o kadar garip ki arkadaşımın dediğine göre Discord da ki sesim bile değişiyormuş Hamachi üzerinden sunucuya girince.

Halbuki internetim fiber olmasa da kesinlikle yavaş vs. de değil.

Başka bir arkadaşımla Hamachi üzerinden BFME 2 RotWK vs. girince bile böyle sorunlarla karşılaşmıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum :)

Aga şimdi denedim yaptığını ama sonuç neredeyse aynı ne yazık ki, yine de öneriniz için teşekkürler, başka bildiğiniz varsa lütfen yazın :)
Aynı sorunla ben de karşılaştım ve PPTP VPN ile bile çözmedim.
Port açınca ancak girildi sunucuya.
Aga port açma olayını anlatırsan sevinirim, belki bende öyle yaparım işe yarıyorsa.

Modemden modeme port açma şekli değişir ama şema aynıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Youtube üzerinden X modem port açma deyip 25565 portunu TCP+UDP olarak açıp o portu sizin bilgisayara yönlendiriyorsunuz.

Beyler sorunu buldum ! yan bahçemizde toplam 4stack kadar eti çıkan domuzlarmış sorunumuz. Belki yüzden fazlaydılar, sizi de yordum, artık sorunum kalmadı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı