Hamile sevgilisini öldüren Youtuber Stas Reeflay

Rusya'da yaşayan Stas Reeflay isimli bir Youtuber, canlı yayın yaptığı sırada bir izleyicisi Stas Reeflay'a sevgilisini iç çamaşır ile balkona kitlerse 1000 dolar bağış atacağını söyledi. Bunun üzerine sevgilisini iç çamaşır ile balkona kitleyen Refflay, sevgilisinin ve içindeki bebeğin hipotermi sonucunda ölmesine neden oldu. Öldüğünü anladıktan sonra ise hala yayın yapmaya devam eden bu caninin üstelik bu ilk vukuatı da değil. Daha önceden yine bağış ile sevgilisinin yüzüne biber gazı falan sıkmışlığı da var. Bu arkadaş çok güzel kelimeleri hak ediyor fakat kurallar nedeniyle burada şu an o kelimeleri sizinle paylaşamıyorum. Kıza da yazık oldu fakat kızın da suçu var. Para için yüzüne biber gazı sıkan bir herifle senin ne işin var be kadın? Neyse çok bir şey söylemeyeceğim. Bu konu hakkında görüşlerinizi aşağıda belirtirseniz sevinirim. Ek olarak olayı ve ev ortamının nasıl bir yer olduğunu şuraya bırakıyorum.

Görüntüler +18'dir.
Olay:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ev ortamı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biber gazı olayını da buldum. İzlemek isteyen olursa diye şuraya bırakayım. Ayrıca bu videoda +18.

Bir insanın hayatını almak bu kadar kolay olmamalı. Yazık çok yazık. Adam zaten ayrı bir dünya lakin kız çok çok ayrı bir kafada. Böyle bir insanla aynı evi paylaşmak nedir ya? O kadar soğukta birisi çıplak şekilde dışarı kilitlemek nedir? O kadar kötü bir zamandayız ki 1000 dolar bir insan hayatı ediyor. Geldiğim zamana lanet edeceğim de günaha da girmeyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı