Hangi Airdotsu almalıyım ?

MurtyN

Hectopat
Daha fazla  
arkadaşlar 2 site arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim

1. site gittigidiyor ürün aras kargo ile gelmesi iyi fakat marka kısmında xx.y yazıyor ve güvenimi sarsıyor güvenemiyorum ama diğer sitelerde de replikaları satılıyor ne yapacağımı bilemiyorum

1.site link: Xiaomi Mi Redmi Airdots Earbuds Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

2.site Hepsiburada bu sitede direkt hepsiburadadan alıyorum ürünü ama hangi kargo ile gelecek bilmiyorum. Araskargo ile geleceğini bilsem rahatlıkla alabilirdim ama hiçbir bilgi yok kargo ile ilgili

2.site linki: Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatı

Sizce hangisini almalıyım ? Yardım ederseniz sevinirim.

Hepsiburada'yı tercih edebilirsin ucuz ve Xiaomi satıyor. PTT ile geliyor sanırım hatırlamıyorum.

Dosya Ekleri

• 1576515167168.png
    1576515167168.png
    87,3 KB · Görüntüleme: 33
Büyük şehirlerde yaşamadığım için kargo sorunları vardı ama küçükşehirlerdede Ptt kargo şubesi var kargoya güvenim sağlam teşekkür ederim sanırım kararım artık hepsiburadadan yana

kardeş bana kalırsa alma boşuna para ama alıcam diyorsan ikisi de aynı ürünü satıyor ama hepsiburada daha ucuz ve hızlı bana göre oradan al.
2 sitede dolandırıcı değil

videoyu önceden izledim ve biliyorum böyle durumlarda hem ürünü açmadan önce video çekiyorum hemde araştırıyorum eğer ürün replika çıkarsa paketi açmadan anlayabilirim ve iade edebilirim ama yinede video için sağolun başkalarına yardımcı olabilir
hepsiburadadan mi band almıştım xiaomi takımı yapmayı düşünüyorum telefon kulaklık ve bileklik şeklinde ve almayı cidden düşünüyorum ve hepsiburadadan alıcam bilgiler ve tavsiyeleriniz için sağolun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı