Hangi aracı tercih ederdiniz?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 78
  • Görüntüleme 8B
Yarasın be şekli yeter. Olmadı satarız. :p İnternet'ten kullanan biri kalkıyorken isteksiz kalkıyormuş gibi ama kalktıktan sonra iyi gidiyormuş diye yazmış. Reno Clio 4 nasıl sizce?

Yeni modelleri kullanmadım. Ama ehliyeti 2008 yılında aldım. 2008 de ilk arabamı aldım. Renault Symbol 1 sene geçmeden sattım.

16 litre ne demek ya? Babamın benzin istasyonu olsa binmeyi düşünebilirim.

Yeni modelleri kullanmadım. Ama ehliyeti 2008 yılında aldım. 2008 de ilk arabamı aldım. Renault Symbol 1 sene geçmeden sattım.
Reno için teneke diyenler çok. Ama bence sağlam modelleride var. Arkadaşım da Reno 19 var taş gibi 98 model. Habere vuruyorlar bana mısın demiyor. :D:D:D

Renault'un en iyi modeli Toros, başka araba tanımam. Köyde kullanıyoruz, yerini bulsak tarla süreceğiz. Kar, çamur, tepe hiç dinlemez. Ferrari bile Toros'u tarla yolunda geçemez.

Şöyle bi şey daha var. Türkiyede benzin bildiğim kadarıyla çok pahalı. Azerbaycanda önceleri 1 tl iydi sizin parayla , şimdi 1.5 tl oldu. İdare ediyoruz :D Babam hiç şikayet etmiyor, arabadan memnunuz, benzini içse de :)

Toros süper arabaydı yaa.. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı