Hangi Assassin's Creed oyunu alınmalı?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık 20-30 TL para harcayacağım. bu serilerden hangisi veya hangilerini almalıyım sizce? Hikaye çok önemli değil benim için, oynanış açısından hangisi daha keyiflidir? Hikaye bitirme gibi beklentim yok. AC oyunlarının oynanışı çok ilgimi çektiği için alacağım.
  • Assassin's Creed Rogue 20.25 TL.
  • Assassin's Creed 2 Deluxe Edition 13.49 TL.
  • Assassin's Creed Brotherhood 17.48 TL.
  • Assassin's Creed director cut Edition 13.49 TL.
  • Assassin's Creed Revelations 22.43 TL.
  • Assassin's Creed Unity 20.25 TL.

Aşağıda yazdıklarıma göre karar verirsin.
  • AC 1'i alma, pişman olursun,
  • AC 2 serinin en iyi oyunudur, ama ilk başları hafif sıkıcı ve oyun uzun sürüyor,
  • Rogue'da bir Templar'ı oynuyoruz, bence alınır,
  • Brotherhood, 2'nin devamı, Revelations da Brotherhood'un devamı,
  • Unity teknik açıdan kötü bir oyun, ama Cyberpunk rezaleti yanında iyi kalıyor.

Merhaba. Yaklaşık 20-30 TL para harcayacağım. bu serilerden hangisi veya hangilerini almalıyım sizce? Hikaye çok önemli değil benim için, oynanış açısından hangisi daha keyiflidir? Hikaye bitirme gibi beklentim yok. AC oyunlarının oynanışı çok ilgimi çektiği için alacağım.
Hocam Ucuzgames gibi sitelerden Valhalla'yı alabilirsin tabii ki grafik açısından bakıyorsan.

Unity ilk çıktığında sıkıntıları çoktu lakin updateler ile hallettiler. Hala optimizasyonu kötü sanmayın oyunu düzelttiler sadece biraz geç oldu. Oyuncuların ilgisini dikkatini kaybettikten sonra bu düzeltme işlemini yaptılar.

Fikirler değişkenlik gösterir bence en iyi oyunu Brotherhood'dur en çok ondan zevk almıştım ama haritası ve aşağı doğru speed run özelliğiyle Unity de gayet güzeldir tek sıkıntısı dövüş sistemi hantaldır. İlk kez oynuyorsan Brotherhood al seversen Unity ile devam edersin.

Hikayeyi sevip merak ettiysen 2 > Brotherhood > Revelations diye gidiyor. Son çıkan Origins, Odyssey ve Valhalla AC oyunu değil.

Merhaba. Yaklaşık 20-30 TL para harcayacağım. Bu serilerden hangisi veya hangilerini almalıyım sizce? Hikaye çok önemli değil benim için, oynanış açısından hangisi daha keyiflidir? Hikaye bitirme gibi beklentim yok. AC oyunlarının oynanışı çok ilgimi çektiği için alacağım.

Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelations tarayıcınıza Ezio 3 lemesi yazarsanız çıkar aynı karakter üzerinnde 3 oyun muhteşem bir şey.

Geri
Yukarı