Hangi Assassin's Creed oyunu alınmalı?

Benim en çok sevdiğim AC serisi Black Flag çünkü korsanlık teması çok başarılı işlenmiş. Herkes Unity'ye sallamış keza oyun çıktığında CP2077'den daha rezil bir haldeydi ama toparladılar hikayesi oynanışı fena değildir Unity'de alınır.

@Agresifrhyme Kesinlikle Unity'i al. Serinin en iyi oyunlarından. Co-op da var. Eskisi gibi sorunlu oyun değil halen bug var ama göze batacak gibi değil. Optimizasyon sorunu da eskisi gibi değil. Benim en sevdiğim AC oyunlarındandır.
Unity ilk çıktığında sıkıntıları çoktu lakin updateler ile hallettiler. Hala optimizasyonu kötü sanmayın oyunu düzelttiler sadece biraz geç oldu. Oyuncuların ilgisini dikkatini kaybettikten sonra bu düzeltme işlemini yaptılar.
Bir laf vardır ya hocam adı çıkmış 9'a inmez 8'e diye. Bu da öyle bir durum, siz ne kadar sorunlar düzeldi deseniz de malum tayfa oyun kötü ve sorunlu demeye devam edecek. Bkz: Cyberpunk 2077
Benim en çok sevdiğim AC serisi Black Flag çünkü korsanlık teması çok başarılı işlenmiş.
İmkan varsa kesinlikle Black Flag alınmalı derim konu sahibi arkadaşa. Bana göre serinin en iyi oyunu Black Flag'dir 😁.

Atmosfer, hikaye, iyi karakterler, oynanış, grafikler : A.C Odyssey.

Paris'in karanlık atmosferinde gerçek bir suikastçı deneyimi : A.C Unity.

Gemiler ve güzel bir deneyim : A.C Black Flag.

A.C'yi A.C yapan oyun : A.C 2.

A.C'ye farklı bir bakış : A.C Rogue.

Kesinlikle uzak durulması gerekenler: A.C 1, A. C Revelations.

Atmosfer, hikaye, iyi karakterler, oynanış, grafikler : A.C Odyssey.

Paris'in karanlık atmosferinde gerçek bir suikastçı deneyimi : A.C Unity.

Gemiler ve güzel bir deneyim : A.C Black Flag.

A.C'yi A.C yapan oyun : A.C 2.

A.C'ye farklı bir bakış : A.C Rogue.

Kesinlikle uzak durulması gerekenler: A.C 1, A. C Revelations.
Rogue'nin neresi farklı bir bakış açısı getiriyor oyun Black Flag'ın kopyası. Hadi Syndicate desen anlarım ama Brotherhood'un devamı olan ve 2011'de sana Konstantinopolis'i gezme imkanı sağlayan ek olarak bomba animasyonu eklenmiş güzelim oyuna uzak durulmalı diyorsun serinin en berbat oyunu olan Rogue'yi öneriyorsun. İlginç. Onun dışında yazdıkların doğru.

@Metin Eren Türkmen Aynen kafalara kazınmış bir kere işte. Ne kadar toplasalar artık o oyun o ilk çıktığı gibi sakat geliyor gözlere...

Merhaba. Yaklaşık 20-30 TL para harcayacağım. bu serilerden hangisi veya hangilerini almalıyım sizce? Hikaye çok önemli değil benim için, oynanış açısından hangisi daha keyiflidir? Hikaye bitirme gibi beklentim yok. AC oyunlarının oynanışı çok ilgimi çektiği için alacağım.
  • Assassin's Creed Rogue 20.25 TL.
  • Assassin's Creed 2 Deluxe Edition 13.49 TL.
  • Assassin's Creed Brotherhood 17.48 TL.
  • Assassin's Creed director cut Edition 13.49 TL.
  • Assassin's Creed Revelations 22.43 TL.
  • Assassin's Creed Unity 20.25 TL.
Ben sadece Unity’i oynamıştım. Burak Oyunda çekerdi...

Rogue'nin neresi farklı bir bakış açısı getiriyor oyun Black Flag'ın kopyası. Hadi Syndicate desen anlarım ama Brotherhood'un devamı olan ve 2011'de sana Konstantinopolis'i gezme imkanı sağlayan ek olarak bomba animasyonu eklenmiş güzelim oyuna uzak durulmalı diyorsun serinin en berbat oyunu olan Rogue'yi öneriyorsun. İlginç. Onun dışında yazdıkların doğru.

@Metin Eren Türkmen Aynen kafalara kazınmış bir kere işte. Ne kadar toplasalar artık o oyun o ilk çıktığı gibi sakat geliyor gözlere...
Evet Kapadokya'ya yani Nevşehir'e gemi ile gidilen harika bir oyun Revelations. A.C'nin en rezil oyunudur kendisi. İnsanın aklı ile oynayan bir oyundan bahsediyoruz. Sırf İstanbul için bir oyunu seveceksem, oyun eleştirirken bir kez daha düşünürüm. Rogue yeni bir bakış açısı getiriyor evet çünkü oyunu tapınakçı tarafında oynuyorsunuz. Biraz daha geniş bakmanızı beklerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı