Hangi banka kartıyla internet alışverişi limitsiz?

Bahadır Özmen

Hectopat
Hayırlı akşamlar. Ziraat banka kartı kullanıyorum, limitim 3000 TL. 3900 TL ürün alacağım fakat limitim yetmiyor, bir hata yok, 200-300 TL'lik eşyaları alıyor. Başka banka kartı almak istiyorum ama limitsiz olacak, ben para yatıracağım. 5000 TL'lik alışverişi bile tek çekimde alsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı bankalar Cep Şube'den değiştirmenize olanak sağlıyor. Ben EnPara kullanıyorum ağırlıklı olarak, aylık istediğim alışveriş limitini belirleyebiliyorum.

Hayırlı akşamlar. Ziraat banka kartı kullanıyorum, limitim 3000 TL. 3900 TL ürün alacağım fakat limitim yetmiyor, bir hata yok, 200-300 TL'lik eşyaları alıyor. Başka banka kartı almak istiyorum ama limitsiz olacak, ben para yatıracağım. 5000 TL'lik alışverişi bile tek çekimde alsın.
Bankalar gelirinizi de göz önünde bulundurarak limitinizi arttırabiliyorlar. Bankanızın mobil uygulamasından, müşteri hizmetleri ile görüşerek ve banka şubesine giderek limitiniz arttırabilirsiniz.

Enparada aylık limit var. 50000 tl gibi tek sefer için herhangi bir limit görmedim. Yok sanırım fakat müşteri hizmetleriyle görüşürseniz detaylı bilgi verirler.

Enparada aylık limit var. 50000 tl gibi tek sefer için herhangi bir limit görmedim. Yok sanırım fakat müşteri hizmetleriyle görüşürseniz detaylı bilgi verirler.
Yok aradım 3000 TL üstü alışveriş yapamazsınız havale yapabilirsiniz sınırsız diyor ama her sitede de ziraat banka kartı geçmiyor çoğunluk garanti kart ,akbank

Paranız kadar harcama ve havale yapabilirsiniz.
Sınırsız diye bir şey yok.
Tmm çözdüm ziraat ten çıkıp 6 aylık 75 TL Türkiye iş Bankası fakat çalışan 3 yıllık davamız olduğundan 3 yıldır kimseden para alınmıyor dedi ben de banka kartı aldım limitim tek çekim internet alışveriş 500 bin TL havale 200 bin TL ziraat le boşa uğraşıyormuşum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı