Hangi bankadan hesap açtırmalı?

252217

Hectopat
Makaleler
1
Hayatımda ilk defa banka hesabı açtıracağım şimdiye kadar Papara falan kullandım. Para birikim için mobil uygulamasından tut müşteri hizmetlerine kadar iyi olan bir banka önerebilir misiniz? Faiz, vadeli hesap gibi işlerden uzağım.

İş Bankası, En Para.

İş Bankası mobil uygulaması en kaliteli bankadır. Komisyonları bankanın sana sunduğu anlaşmalarca düşürülebilir, tamamen ücretsiz hale gelebilir.

En Para hiç bir servisinden komisyon almaz. Fast, EFT/Havale gibi işlemler ücretsizdir. En Para'yı biraz daha paparaya benzetebilirim sanırım. Sağladıkları kampanyalarla paparaya benziyor bir miktar.

Ziraat olabildiğince uzak durman gereken bir banka. Bir yerden sonra mecbur kalıp hesap açtıracaksın ama ben olsam hesabım olsa bile son tercih listeme koyarım. Tamamen ilkel. En pahalı fast/eft ücretine sahip. Ayriyeten mobil uygulama veya müşteri hizmetleriyle çözebildiğin bir tane bile sorun yok. En ufak problemde şubeye gitmek zorundasın. Mobil uygulamaları bozuk. Sunucuları sorunlu. Düzenli olarak erişim sorunu yaşıyorum mobil uygulamalarıyla.

Geri
Yukarı