Hangi bankanın kartı daha iyidir?

Hocamın her bankayla ilişkisi var. Ne zaman bu tarz bir konu olsa onu altta görürüm.
Aynen. Ben de bir çok bankanın müşterisiuim ama onun kadar bilgili olmak imkansız gibi geliyor.
Garanti çünkü;
Atm sayısı fazla ve cep şubelerinden herşeyi rahatça yapabiliyorsunuz. Diğer bankalar gibi sürekli arayıp şunu alın şunu verelim diye taciz etmiyorlar.
Birçok bankanın müşterisiyim, reklam izni vermediğimden hiçbiri taciz etmiyor. Bence bu bir artı değil.

Aynen. Ben de bir çok bankanın müşterisiuim ama onun kadar bilgili olmak imkansız gibi geliyor.

Birçok bankanın müşterisiyim, reklam izni vermediğimden hiçbiri taciz etmiyor. Bence bu bir artı değil.
Yapı Kredi, İş bankası, QNB ve Garanti ile çalışıyorum. Hiç biri reklam izni için aramadı, öyle bir mevzu da olmadı zaten. Aranmadığım tek banka Garanti. Diğerlerini de açmıyorum gerçi ama Garanti hiç aramıyor beni.

Yapı Kredi, İş bankası, QNB ve Garanti ile çalışıyorum. Hiç biri reklam izni için aramadı, öyle bir mevzu da olmadı zaten. Aranmadığım tek banka Garanti. Diğerlerini de açmıyorum gerçi ama Garanti hiç aramıyor beni.
İş ve Finans ile ben de çalışıyorum ama beni ne ararlar ne de mesaj atmışlıkları var.

Ben Enpara kullanıyorum para transferlerinde ücret kesmiyor ayrıca yanında mutlaka ziraat kartı da bulundurmalısın bence.
Bu durum için TEB/Enpara ve Ziraat Katılım/Vakıf Katılım ikilisi daha iyi olur bence. Kamu bankaları ATM'leri paylaşımı ile her yerde para yatırabilirsiniz böylece, bu bankalarda EFT/Fast da ücretsiz olduğundan diğer hesaplarınıza da atabilirsiniz.

Neden mi Garanti? Hizmet kalitesi açısından. Neredeyse her bankayla çalışırım. Enpara bile dahil buna.

Bana cazip gelen kısımları ise öncelikler çoğu satın alımda 8-9'a varan taksit imkanı sunmaları. Diğer büyük neden ise elimde nakit olduğu zaman ben onlara gitmektense onlar gelip parayı benden alıp hesabıma yatırıyorlar. Hizmet derken bunlardan bahsediyorum. Yoksa gidiyorsun Akbank'a saatlerce sıra bekletiyorlar adama.

Yeni konular

Geri
Yukarı