Hangi Batman oyunu oynanmalı?

BreaKSooN05

Kilopat
Arkadaşlar Batman Collection'ı almak mantıklı ama 3 oyunu alsam da oynamayacağım kesin. 1 oyunu oynar geçerim gibi hissediyorum Batman oyunlarını daha önce hiç oynamadım. Tavsiyeniz var mı?

Xbox Game Pass kullandığım için çok fazla oyun oynuyorum. Batman'in 4 oyununa birden girersem kafadan 2 ayım 3 ayım gider. Günde Max 2 saat oyun oynuyorum. Batman oyunlarının uzun vadede sıkacağını da düşünüyorum sonuçta tekrar ediyordur.

Ve Hollow Knight sizce Game Pass'ten çıkar mı? 2 hafta kala haber veriyorlar. Ben daha başlamadım. Oyunun çok uzun sürdüğünü duydum. Sizce Steam'den alayım mı? Hollow Knight'i alırsam 1 Batman oyunu alabilirim. Eğer Hollow Knight'i almazsam Batman Arkham Collection'ı alırım öyle kenarda yatar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telltale Games'in dizi tadında Batman oyunu var, hiç oynamasam da Elraenn'den görmüştüm, beğenmiştim.
Neyse ki sistemim kaldırıyormuş; şu an ben de indiriyorum.

Diğer yandan Arkham Asylum'da beğenildi, eskiden internet Cafe'lerin popüler olduğu çağlarda çok oynardım.
Şimdi oyun motoru iyi gelmediği için beğenmiyorum.

Batman serisini kronolojik sırayla baştan sona oynamak lazım. Böylece mekaniksel gelişimi hissediyorsun ve daha çok tatmin oluyorsun. Ben öyle yaptım ve mennunum. Ve dediğin gibi paket halinde satın alınca tek tek almaya nazaran daha ucuza geliyor. Ancak paketin tek bir sıkıntısı oluyor: Seride beğenmediğin bir oyun olursa onu iade edemiyorsun. Ben yine de serideki tüm oyunları beğeneceğini düşünüyorum.

Batman serisini kronolojik sırayla baştan sona oynamak lazım. Böylece mekaniksel gelişimi hissediyorsun ve daha çok tatmin oluyorsun. Ben öyle yaptım ve mennunum. Ve dediğin gibi paket halinde satın alınca tek tek almaya nazaran daha ucuza geliyor. Ancak paketin tek bir sıkıntısı oluyor: Seride beğenmediğin bir oyun olursa onu iade edemiyorsun. Ben yine de serideki tüm oyunları beğeneceğini düşünüyorum.

Oyunların ortalama süresi nedir? Toplam 4 oyun olması lazım. Geçişlerde sıkılma ve bıkma yaşadınız mı? Çünkü 4'ü de birbirine benziyormuş gibi biraz hissettim.

Telltale Games'in dizi tadında Batman oyunu var, hiç oynamasam da Elraenn'den görmüştüm, beğenmiştim.
Neyse ki sistemim kaldırıyormuş; şu an ben de indiriyorum.

Diğer yandan Arkham Asylum'da beğenildi, eskiden internet Cafe'lerin popüler olduğu çağlarda çok oynardım.
Şimdi oyun motoru iyi gelmediği için beğenmiyorum.

Bende Elrean'den görmüştüm. Gerçekten güzel duruyor ama birazcık pahalı geldi. Max 30TL bütçe çıkarabilirim. Batman Collection ve hollow Knight almayı düşünüyorum.

Oyunların ortalama süresi nedir? Toplam 4 oyun olması lazım. Geçişlerde sıkılma ve bıkma yaşadınız mı? Çünkü 4'ü de birbirine benziyormuş gibi biraz hissettim.

Bende Elrean'den görmüştüm. Gerçekten güzel duruyor ama birazcık pahalı geldi. Max 30TL bütçe çıkarabilirim. Batman Collection ve hollow Knight almayı düşünüyorum.

15TL?

Yeni konular

Geri
Yukarı