Hangi Battlefield oyunundan vazgeçmeliyim?

Her ne kadar çok sevsem de bad company 2'de oyuncu sayısı iyice azalmıştır.
BF3 benim favori oyunum, çoğu haritası orta doğu atmosferine sahip.Tüm dlclerle beraber 35 gb yer kaplıyor. Şuan gece olduğu için serverler şu şekilde :
1633046115816.png

BF4 serverının baya dolu olduğunu söylemem gerek, rusya-ABD-Çin savaşı olduğu için haritalar daha çok tropikal alanlarda geçmekte , serverler şu şekilde:
1633046278843.png

BF1 de bir diğer favori oyunum bana göre savaş atmosferini en iyi hissettiren oyundur kendisi.
BF5'de amazonun bedavaya dağıtmasının da bir etkisi olarak serverlar tıklım tıklım ama oynanışı diğer BF'lere göre daha hızlı olduğunu söylemem gerek.

Eğer BF 2042 almayı planlıyorsanız ve ben beklerim derseniz 2042 daha mantıklı çünkü oyuna Portal adlı yeni bir sistem getirildi. Oyuncular kendi oyun modlarını yapabiliyorlar. WW2'yi de oynayabilirsiniz, modern savaşları da! Bir de şöyle de bir şey var tabii oyun 19 kasımda çıkacak o zamana kadar oyalanmalık ekstra oyun alabilirsiniz. Burada olay size bağlı modern tema seviyorsanız BF4, dünya savaşlarını oynamak isterseniz BF5 tercihimdir. Yeni oyuncuların bu oyunlardan başlaması daha iyi olacaktır çünkü diğer oyunların serverlarını (Özellikle BF3 ve Bad Company'i) kemik kitle domine etmiş durumda. Durmadan ölebilirsiniz.

@emircanunlts kaç tane serveri var ki? Kendimde oynuyorum oyuncu sayısını harita değişince düşüyor hop başka server aramaya başlıyorsun. Battlefield 2042 çıkış yapana kadar az olan kitle de bekler sonra oyuncu falan kalacağını sanmıyorum. Hele ki Battlefield 4 de doğru düzgün ben sunucu bile bulamadım. İlk çıktığı zamanlar ne güzel oyundu saatlerce oynadık artık modası geçti kitlesi düşük ve Battlefield 2042, Battlefield 4 benzeri olmuş sadece gelişmiş versiyonu gibi bakalım çıkış yapsın o zaman göreceğiz.
Sadece Steam üzerinde yaklaşık 2600 kişi oynuyor.

Ben sizin dediğiniz gibi bir sorunla hiç karşılaşmadım. Bir servera girince ticketı yüksek serverlar 2 saati kadar buluyor. Map değişince de aynı oyuncu sayısıyla da devam ediyordu. Sizin girdiğiniz serverlar popüler olmayanlardır.

Ben BF4 ve BF5 oynuyorum BF1 amazon verince aldım ama kurmadım henüz atmosferi çok iyi onu biliyorum ama ikisi yetiyor, artık oyunda almıyorum zaten harcayacak para kalmadı :D artık bütçemi düzgün koordine etmem gerek yoksa eşim vurucak beni :D.

Arkadaşlar yüklemeyi düşündüğüm Battlefield oyunları şunlar;
(Multiplayerlerini oynayacağım.)
-Battlefield bad Company 2
-Battlefield 3
-Battlefield 4
-Battlefield 1
-Battlefield 5
-Battlefield 2042.
Ve bu kadar BF oyununun depolamamı zorlayacağını düşündüm sizce vazgeçmem gereken oyun hangisi?

BF3 ile bad Company 2 oynuyorsanız BF2042'ye ne gerek var.

Yeni konular

Geri
Yukarı