Hangi Battlefield oyununun çevrim içi modu daha güzel?

Bütün Battlefield serisine yüzlerce saat vermiş biri olarak hepsini karşılaştırabilirim sanıyorum. Benim için en güzel deneyim Battlefield 1 idi. Özellikle o savaş atmosferini başka bir oyunda görmedim. Sadece süngü takmak için bile oynayabilirsin o derece (en azından benim için). Tabiki Battlefield 4'te mükemmel bir oynanışa sahip. Özellikle günümüz çağı hoşuna gidiyorsa Battlefield 4 güzeldir. Battlefield 3'te ise durum karışık. Oyun eski olduğu için oynayan çoğu kişi kemik kitleden. Düşmanı görmeden ölmen mümkün. Bu durumda oyundan soğumana yol açabilir.

BF1 tabii ki efsane oyun hem atmosferi hem de Online müthiş. Hem osmanlı imparatorluğu var. BF5 oynadım her ne kadar grafik ve atmosferi iyi olsa da pek beğenemedim EA Play 6 TL verip denemiştim BF1 70 TL alırken BF5 170 TL civarında oyunda sanki grup halinde savaşıyormuş gibi oluyor ama BF1 topluca takımca bir iş yapıyorsun örnek vermem gerekirse mesela tren gelince etkisi büyük oluyor veya zeplin veya gemi veya büyük tank. ama BFV öyle bir şey görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı