Hangi Battlefield serisinin Online'ı daha aktif?

Fear77

Hectopat
Selam arkadaşlar. Battlefield Online olarak oynamak istiyorum. Hangi oyunun sunucuları doludur? Hangisi keyifli? 1 yıl önce Battlefield 1 Online oynamıştım zevkliydi ama hala dolu olduğunu sanmıyorum. Aklımda btf1 var.

Hangisi mi dolu? bf 4 de dolu bf1 de dolu bf5 de dolu. Hepsini de oynuyorum. He şunu söyleyeyim. Pc de istediğiniz mapi bulabilirsiniz. Konsolda dlc olmadığı için bf4 ve bf1 de sadece klasik haritalar dolu. 5 de öyle bir şey yok.

Selam arkadaşlar. Battlefield Online olarak oynamak istiyorum. Hangi oyunun sunucuları doludur? Hangisi keyifli? 1 yıl önce Battlefield 1 Online oynamıştım zevkliydi ama hala dolu olduğunu sanmıyorum. Aklımda btf1 var.
Bf5 daha dolu.
Hangisi mi dolu? bf 4 de dolu bf1 de dolu bf5 de dolu. Hepsini de oynuyorum. He şunu söyleyeyim. Pc de istediğiniz mapi bulabilirsiniz. Konsolda dlc olmadığı için bf4 ve bf1 de sadece klasik haritalar dolu. 5 de öyle bir şey yok.
O anlamda değil hocam, oyuncu sayısı anlamında🤣

1 ve 3 denedim şahsen ve gayet dolulardı.

Doluluk oranları sırasıyla:
Battlefield V - 11429
Battlefield 1 - 7545
Battlefield 4 - 4910
Battlefield Bad Company 2 - 163
Battlefield 3 - 116
Battlefield Hardline - 63
Battlefield 2 (Satılmıyor.) - 8
SteamDB'den aldığım için bu sayılar seni yanıltmasın. Aynı şekilde bu sayılar anlık oyuncu sayısı. Akşama doğru bu sayılar yükselir.

Yeni konular

Geri
Yukarı