Hangi Çözünürlükte Monitör Kullanıyorsunuz ?

Benim kasam 2 yıllık falan. Ama şimdiden işlemci ağlıyor. Acaba çok mu hor kullanıyorum? Bu arada işlemci AMD Athlon 2 2 250 processor. Yani işlemci çok eski. Bilgisayarcı hangi akla hikmet o işlemciyi taktı bilmiyorum. :D

Bizim eve aldığımız ilk bilgisayar Casper Neo idi.
Q6600 işlemci
3 Gb 667 MHZ Bellek
HD2400 64 bit Ekran Kartı
Seagate 250 GB Sabit Disk
MSI G31-M3F Anakart

Gerçeği GTA IV yüklediğimde anlamıştım. Darboğazın Allah'ı yaşanıyordu. İşlemciden dolayı oyun kendiliğinden ayarları yüksek yapıyordu ama bilmiyordu ki grafik işlemci garibanın bayrak çekeni. :D

Şimdi APU sistem kullanıyorum ama ne yapayım Gigabyte koymamış işte. 2011 üretimi anakart.
A4-3400 işlemci.
Low-end oluyor sanırım. :D
Hayalim Euro Truck Simulator 2'yi en yüksek ayarlarda 1080P çözünürlükte akıcı oynamak. :D

Sen gene iyisin Barışçıl. Benim ekran kartı onboard ATI Radeon 3000. 32 BİT olduğunu öğrenince bu kadar kötü kart var mı diye gülme krizine girdim. :D

Lan bu saatten sonra bu sitede kimse aktif olmuyor galiba. :D
Kimse yok. Yalnız kaldım. :D

Bizim eve aldığımız ilk bilgisayar Casper Neo idi.
Q6600 işlemci
3 Gb 667 MHZ Bellek
HD2400 64 bit Ekran Kartı
Seagate 250 GB Sabit Disk
MSI G31-M3F Anakart

Gerçeği GTA IV yüklediğimde anlamıştım. Darboğazın Allah'ı yaşanıyordu. İşlemciden dolayı oyun kendiliğinden ayarları yüksek yapıyordu ama bilmiyordu ki grafik işlemci garibanın bayrak çekeni. :D

Şimdi APU sistem kullanıyorum ama ne yapayım Gigabyte koymamış işte. 2011 üretimi anakart.
A4-3400 işlemci.
Low-end oluyor sanırım. :D
Hayalim Euro Truck Simulator 2'yi en yüksek ayarlarda 1080P çözünürlükte akıcı oynamak. :D
Bizim eve aldığımız ilk pcyi hala kullanıyorum :D Gigabyte gerçekten çıkış koymuyor anakartlarına. Mesela ekran kartında sorun mu var onu ölçmek için anakarta bakıyorum bulamıyorum hiçbir şey. Sonra tut 1,5 km yolu 10 kg bilgisayarla bilgisayarcının yanına.
Bizim ilk pc nin özellikleri ; GİGABYTE GA-M720-US3 Rev : 1.0
AMD Athlon 64 x2 6000+
4 GB 667 Mhz Ram
Asus EAH3650 Silent Magic ekran kartı
320 GB HDD :D :D :D

Bizim eve aldığımız ilk pcyi hala kullanıyorum :D Gigabyte gerçekten çıkış koymuyor anakartlarına. Mesela ekran kartında sorun mu var onu ölçmek için anakarta bakıyorum bulamıyorum hiçbir şey. Sonra tut 1,5 km yolu 10 kg bilgisayarla bilgisayarcının yanına.
Bizim ilk pc nin özellikleri ; GİGABYTE GA-M720-US3 Rev : 1.0
AMD Athlon 64 x2 6000+
4 GB 667 Mhz Ram
Asus EAH3650 Silent Magic ekran kartı
320 GB HDD :D :D :D

İlk bilgisayarın benim 2 senelik bilgisayarımdan iyiymiş. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı