Hangi dağıtımı kullanıyorsunuz ve neden?

Windows dağıtımını kullanıyorum çünkü ona hakimim.

Şaka bir yana Ubuntu kurmayı denedim ama SSD'de yer olmadığı için HDD'ye kurmak zorunda kaldım. Ve açılma hızı beni deli etti. Ekrana yumruğu geçiresim geliyordu. Zaten eski laptopumu o şekilde Allah'ına kavuşturmuştum. Ekrana bir vurmuştum laptop odanın diğer tarafına uçmuştu. Ama aradaki fark o 250 TL'lik laptoptu, bu da sıfırı 14.000 TL olan bir laptop. Aynı şey başıma gelmesin diye hemen sildim.

Windows dağıtımını kullanıyorum çünkü ona hakimim.

Şaka bir yana Ubuntu kurmayı denedim ama SSD'de yer olmadığı için HDD'ye kurmak zorunda kaldım. Ve açılma hızı beni deli etti. Ekrana yumruğu geçiresim geliyordu. Zaten eski laptopumu o şekilde Allah'ına kavuşturmuştum. Ekrana bir vurmuştum laptop odanın diğer tarafına uçmuştu. Ama aradaki fark o 250 TL'lik laptoptu, bu da sıfırı 14.000 TL olan bir laptop. Aynı şey başıma gelmesin diye hemen sildim.

Açılış hızı hdd veya sistem'in diğer parçalarından kaynaklı olabilir. Linux normalde hızlı bir çekirdek ama ubuntu gnome diğer distrolara göre yavaş kalabiliyor. Eğer tekrar linux macerasına atılmak isterseniz forumda sizin parçalarınıza özel distro önerisi isterseniz, tekrar aynı sorunu yaşamayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı