Hangi dizi ile animeye başladınız?

HanPylon

Decapat
Yu-Gi-Oh Duel Monster ile başlamıştım, o zaman anime diye bir şey olduğunu bilmiyordum tabi [emoji28]

Sylveon

Terapat
Makaleler
7
Yer
Kalos Region
Owari No Seraph oldukça güzel geldi bana. Bunun dışında Youkoso Jitsuryoku Shijou... da başarılı bir yapım.
Bu yazıyı beğenmişim zamanında fakat yeni fark ediyorum Owari No Seraph 15 tatilde kendim bulup izledim diğer animeyide listeye ekliyeyim sınav haftasından sonra izlerim.

Makaleler
105
Yer
Çengelköy
Çok iyi hatırlamıyorum ama şu arkadaş ile olabilir.

MV5BNzU4MWIwMzMtNDBkZS00YTZhLTg5ODctMDVkZDA1OWRhNTY5XkEyXkFqcGdeQXVyNzU1NzE3NTg@._V1_CR0,45,48...jpg

Teknik124

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşımla yaptığım 10 dakika yarışması yüzünden Eroge'den sahnelere maruz kaldım :( Sonrasında izlediğim bir videoda kısa parçasının çıkmasından Eromanga Sensei ile devam ettim ve bıraktım. (Arada One Punch Man gibi Animeler de var ama arkadaşlarımın önerisi olduğundan bahsetmiyorum)

inPijamas

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Tir ná Lia
İzlediğim çizgi filmler; Beyblade, Yugi-Oh, Pokemon ve Avatar bir kaç tane daha vardı fakat onların Japon çizgi filmi olmadığına eminim.

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Soru başlıktaki gibi net. Ben Sword Art Online ile başlamıştım animeye :) Profil resmimden de anlarsınız zaten Kirito'yu severim :D Sizin de animeye başladığınız dizileri merak ettim. Bu konuda anime de önerebilirsiniz. Doğaüstü güç içeren animelere bayılıyorum ben.
Yu-Gi-Oh!!!!!!

Yukarı