Hangi dizüstü bilgisayarı kullanıyorsunuz?

Merhaba. Kullandığınız dizüstü bilgisayarı, kullanım amaçlarınızı ve bilgisayarınızın beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönlerini yazar mısınız? Yeni bilgisayar alacaklara da fikir olur.:)
Dizüstü bilgisayarım:
Kullanım amacım:
Beğendiğim yönleri:
Beğenmediğim yönleri:

Son düzenleyen: Moderatör:
Macbook Pro 13 İnç 2015
Beğendiğim yönleri: Pil ömrü, ekran kalitesi, ısınmaması, touchpad çok iyi olması.
Beğenmediğim yönleri: Portlar kısıtlı, depolama alanı az, oyun oynamak resmen eziyet, F/P açısından kötü ve fiyatı oldukça yüksek.
HP Pavilion G6 2302st
Kullanım amacım: Web + Oyun
Beğendiğim yönleri: 105 derecede çalışabiliyor.
Beğenmediğim yönleri: Soğutması berbat.
Hocam 105 derece iyiymiş. İç temizliğini yaptığınız hali mi bu?

Acer VX 15 serisi laptop var. Genelde oyun ve Web amaçlı kullanıyorum. Beğendiğim yönü 16 GB RAM olması ve özellikle tasarımın bana hitap etmesi. Beğenmediğim yönü HDD 5400 RPM hızında insanı bezdirebiliyor.

Dizüstü bilgisayarım: Monster Abra A7
Kullanım amacım: Programlama + Oyun
Beğendiğim yönleri: 17 inc olmasına rağmen hafif ve ince.
Beğenmediğim yönleri: Turbo fanın sağ tarafta olması. Oyun oynarken sorun olabiliyor.

Asus K555LN kullanıyorum.

3 yıl kadar oldu ama günlük kullanımda bana yetiyor. Fazla oyun oynayan birisi değilim.

Bozuk bir Acer E1-572G bilgisayar kullanıyorum. RAM soketlerimden bir tanesi benim hatam üzerine bozuldu.
SSD takviyesi yaptıktan sonra (bilgisayarım sağlamken) hiç performans şikayetim olmadı. Grafik sürücüsünü yüklemek (HD 8750M) işkence olsa da beni hiç üzmemişti.
Şimdiyse saç baş yoluyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı