Hangi DualShock 3 tercih edilmedir?

moriste

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar iyi forumlar. PES 2021 oyunu için DualShock 3 alacağım da sizce hangi siteden almalıyım. Bir de Bluetooth aparatı ile kablosuz bir şekilde oynayabilir miyim? Alan ya da bu sitelerde ki satıcılarından alıp kullanan olduysa fikrini belirtirse çok sevinirim bir de su anda Hadron HD 302 kullanıyorum bazı tuşlar çalışmıyor. Bu yüzden yeni bir kol alıyorum kullandığım kolun hissiyatı berbat alacaklarım da böyle mi olur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar yan sanayi DualShock yani diğer adıyla doubleshock. Sorunlu olabilirler ve iki ürünün yorumlarında da kullananlar sorun yaşadığını belirtiyor. Oyunlarda uyumluluk için kol gerekiyorsa, Xbox orijinal gamepadleri öneriyorlar. En ucuz Xbox kolu Xbox 360'ın Wireless kolu fiyatı da 200TL civarı.

Bunlar yan sanayi DualShock yani diğer adıyla doubleshock. Sorunlu olabilirler ve iki ürünün yorumlarında da kullananlar sorun yaşadığını belirtiyor. Oyunlarda uyumluluk için kol gerekiyorsa, Xbox orijinal gamepadleri öneriyorlar. En ucuz Xbox kolu Xbox 360'ın Wireless kolu fiyatı da 200TL civarı.

Önerin için teşekkürler ama Xbox kolunun dizilişini sevmiyorum.
Ben olsam bunu alırdım satıcı yorumları iyi ve daha ucuz.

https://www.hepsiburada.com/sony-pl...lshock-3-wirelless-controller-p-HBV000000UKDU aynı satıcı o zaman buradan alacağım gibi.

Geri
Yukarı