Hangi e-Scooter kiralama servisini kullanıyorsunuz?

Size göre en iyi e-Scooter firması hangisi?

• Martı Tech

• BinBin

• Hop!

• Gez Mobility

• Link by Superpedestrian

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

BorakanT

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu konu blog kısmında yazılacak bir girdi için anket niteliğindedir. Eğer ekstra olarak blogda belirtilmesini istediğiniz bir yazı var ise mesajda blog için diye belirtmeniz bu konuda yardımcı olacaktır.

1653814894440.png

Gün geçmiyor ki, bir firma daha zam alsın. Bildiğiniz gibi BinBin bile artık fiyatlarını 1.50₺ yaptığından dolayı epey bir kullanıcı kaybedecek gibi duruyor. Türkiye'de bulunan en ucuz kiralama hizmeti Hop! İse halen 1.20-1.30₺ civarlarında geziyor. Ona da zam gelmesi olası duruyor.

Peki, size göre en iyi e-Scooter firması hangi firma? Gerek fiyat, gerek destek gerek ise araç olarak genel olarak değerlendirmeniz daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk başta her yerde daha yaygın olduğu için martı kullanıyordum. Daha sonra baktım scooter işime yarıyor. Zaten kiralama olayı çok pahalıya geldiği için bana bir scooter satın almak daha mantıklı geldi. Çünkü neredeyse her gün 80 TL civarı bir para veriyordum. Daha sonra bir tane aldım. Çok da işime yarıyor. (kullandığım scooter modeli, Xiaomi scooter Pro 2 gayet memnunum)

Ben ilk başta her yerde daha yaygın olduğu için martı kullanıyordum. Daha sonra baktım scooter işime yarıyor. Zaten kiralama olayı çok pahalıya geldiği için bana bir scooter satın almak daha mantıklı geldi. Çünkü neredeyse her gün 80 TL civarı bir para veriyordum. Daha sonra bir tane aldım. Çok da işime yarıyor. (kullandığım scooter modeli, Xiaomi scooter Pro 2 gayet memnunum)
Hocam ben 3 yıldır ayda 800 lira veriyordum. Kendi scooterime bende 2 hafta önce geçtim ve aşırı rahat oluyor kendimin olunca.

bu konu blog kısmında yazılacak bir girdi için anket niteliğindedir. Eğer ekstra olarak blogda belirtilmesini istediğiniz bir yazı var ise mesajda blog için diye belirtmeniz bu konuda yardımcı olacaktır.

Eki Görüntüle 1402720

Gün geçmiyor ki, bir firma daha zam alsın. Bildiğiniz gibi binbin bile artık fiyatlarını 1.50₺ yaptığından dolayı epey bir kullanıcı kaybedecek gibi duruyor. Türkiye'de bulunan en ucuz kiralama hizmeti hop! İse halen 1.20-1.30₺ civarlarında geziyor. Ona da zam gelmesi olası duruyor.

Peki, size göre en iyi e-scooter firması hangi firma? Gerek fiyat, gerek destek gerek ise araç olarak genel olarak değerlendirmeniz daha iyi olur.

Kendiniz scooter alın en mantıklısı çok sürüyorsanız daha pahalıya mal olur ama kısa yerle gitmek için diyorsanız binbin i önerebilirim.

Geri
Yukarı