Hangi e-spor oyununda daha başarılıyız?

LoL'e verilen destek CS:GO'ya verilseydi şimdiye elde tutulur büyük başarılarımız olurdu.
LoL'e verilen destek derken? Bu desteği sağlayan Riot adamlar burada bir organizasyona gittiler internet kafesinden tut ülke takımlarına kadar ve onun meyvesini alıyorlar Valve'nin e-spor'da başarısız olduğunu herkes biliyor. Kısaca burada suçlu Valve CS:GO oynamıyorum fakat Türkiye'ye özel sunucu bile olduğunu sanmıyorum o tarafta.

Son düzenleme:
LoL'e verilen destek derken? Bu desteği saylayan Riot adamlar burada bir organizasyona gittiler internet kafesinden tut ülke takımlarına kadar ve onun meyvesini alıyorlar Valve'nin e-spor'da başarısız olduğunu herkes biliyor. Kısaca burada suçlu Valve CS:GO oynamıyorum fakat Türkiye'ye özel sunucu bile olduğunu sanmıyorum o tarafta.
Ne güzel açıklamış..

LoL'e verilen destek derken? Bu desteği saylayan Riot adamlar burada bir organizasyona gittiler internet kafesinden tut ülke takımlarına kadar ve onun meyvesini alıyorlar Valve'nin e-spor'da başarısız olduğunu herkes biliyor. Kısaca burada suçlu Valve CS:GO oynamıyorum fakat Türkiye'ye özel sunucu bile olduğunu sanmıyorum o tarafta.
Vodafone dan tut Ülkerine kadar bu saçma oyuna destek veriliyor turnuvalar düzenleniyor. CS:GO da şahsen daha İnternet Cafeler hariç ESL dışı özel bir turnuva oluşturan firma görmedim.(Starseries-Belek hariç çünkü starseries yurt dışı organizasyon.) Bu ülke CS:GO ya bir çok genç yetenek verebilir. Öve öve bitiremedikleri LoL E sporcuları (çoğu yayıncı oldu) neden adam akıllı başarı getiremedi ? Woxic TEK BAŞINA hepsinden daha kaliteli ödüller kazanmıştır.

Takımlarımız özellikle CS:GO da SpaceSoldiers in başarısızlığı tamamen taktiksiz MM tarzı oyundu, XANTARES, Calyx veya paz efsane oynayacak da kazanacağız diye bekledik sadece. Çoğu takım öyleydi gerçi o zamanlar, Astralis dönemi başlayınca Astralis herkesin üstünden geçti hemen hemen tüm turnuvalarda, online maçlarda Astralisi yenen SpaceSoldiers Blast İstanbul turnuvasında kelimenin tam anlamıyla yıkılmıştı. SpaceSoldiers tamamen bireysel başarıya dayandığı ve takım yönetimi maddiyatı ön planda tuttuğu için yıkıldı gitti. Şuanda XANTARES Big Clan takımında gayet güzel işler yapıyor. Calyx ENVY takımında oynuyor. w0xic top tier takımlardan biri olan mousesports takımında harika işler çıkartıyor. Kendini yetiştiren oyuncularımız gayet güzel yerlerde bence şuanda.

Vodafone dan tut Ülkerine kadar bu saçma oyuna destek veriliyor turnuvalar düzenleniyor. CS:GO da şahsen daha İnternet Cafeler hariç ESL dışı özel bir turnuva oluşturan firma görmedim.(Starseries-Belek hariç çünkü starseries yurt dışı organizasyon.) Bu ülke CS:GO ya bir çok genç yetenek verebilir. Öve öve bitiremedikleri LoL E sporcuları (çoğu yayıncı oldu) neden adam akıllı başarı getiremedi ? Woxic TEK BAŞINA hepsinden daha kaliteli ödüller kazanmıştır.
Riot'un TR'nin takım bazlı başaralı olup olmamasını taktığını düşünmüyorum onlar için bu oyunun tanıtımını yapacak, oyuncu çekecek bir veya bir kaç takım olması yeterli. Firmaların olaya duygusal değil ekonomik yaklaştıklarını göz önünde bulundurmak lazım kimsenin umurunda değil bireysel başarılar. Para, para, para.

Geri
Yukarı