Hangi Far Cry oyunu oynanmalı?

Hikaye açısından hepsi birbirinin alakasız hikayesi. Diğer oyunlara ufak tefek göndermeler var karakterler vs var. Mesela Willis FC3 ile FC4'te var. FC5 hariç tüm oyunlarını oynadım ve sevdim. Ama mantık olarak aynı hikaye olarak farklı. Ufak tefek grafik farkları da var. Ambiyans olarak FC4'ü daha çok sevdim Everest falan dağ havası güzeldi, FC3'ü de sevdim ada havası :D

@Vexina Far Cry'ın 2. serisinden 6. serisine kadar oynamışsın ama 5. oyunu hakkında yorum yapamıyorsun. Komik :D

En sevdiğim oyunu 5. oyun zaten üstte belirttiğim gibi ve yorum yapma ihtiyacı duymuyorum çünkü ne desem anlamayacaksınız. O yüzden göz ardı ediyorum bir daha görüşmemek üzere :D

@Vexina şuna yapacak yorumum yok desene. Neyse iyi günler diliyorum. Zaten bir şey demedin ki tek dediğin şey hikayesi iyiydi bu kadar :D

Şahsen 3. oyundan daha hoşuma gitti hikayesi ve genel olarak da öyle. İnsanlar seviyor ki çıkarıyorlar.

Maşallah bir daha böyle yorum yapma da millet muhteşem yorum yeteneğine hayran kalmasın.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE berk abimiz gayet haklı bir yorumda bulunmuş. Sırf daha güzel görüntü falan var diye extra para bayılmaya gerek yok.

Niye olmasın ki? Aynı fiyatta aslında oyunlar. Aşırı eski olmayan eski oyunların indirim dönemi haricinde ucuz olması Türkiye gibi sayılı ülkelerde var. Zaten ben de demiyorum ki tüm oyunlarını oynasın, atlayarak oynasın diyorum birini seçecekse yeniden gitsin. Bu arada berk abimiz(?) kim, senin abin mi niye savunuyorsun ki bu kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı