Hangi firmanın satış sonrası hizmeti çok iyi?

Bu sisteme ne diyorsunuz arkadaşlar?
Gamegaraj'dan.
Ryzen 5 2600 yerine 3600 yaptım.

Fiyat = 10.222 TL diyor.

Edit : Şimdi tekrar yeni yorumları okumaya başlayacağım.

Sanırım yanlış yazdım :D

GameGaraj'dan.

Fiyat = 10.222 TL diyor.

Edit: Şimdi tekrar yeni yorumları okumaya başlayacağım.

Güzel de bundan da sorun çıkmaz inşallah.

Gamegaraj'dan.

Fiyat = 10.222 TL diyor.

Edit : Şimdi tekrar yeni yorumları okumaya başlayacağım.
Hocam sisteme bir şey demiyorum da bu site tasarımını 6. sınıf bilgisayar dersi bilgilerimle yapabileceğimi iddia ediyorum.

Hocam sisteme bir şey demiyorum da bu site tasarımını 6. sınıf bilgisayar dersi bilgilerimle yapabileceğimi iddia ediyorum.
O konuda çok haklısın. Sağda solda görüp durmasam dolandırıcı sanırdım. Ek olarak kullandığı bazı markaların kalitesine güvenmiyorum, onun dışında güzel yer.

Durmayın, atın bakalım, sırf hazır sistemler de bir kaç sorun var diye, direk mağazayı kötülemek nasıl bir yargıymış görelim.

Çin malı kalitesiz üzerine marka basılmış ürünü övdükleri video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürününü iade etmek isteyen kişiden %10 %25 para iadesi kesintisi yapacaklarını söyleyerek kargo parasını da iade parasından eksiltmeye çalışan Teknobiyotik sitesi.

Kendiniz de aratma yaparak bu tarz konulardan onlarca bulabilirsiniz.

Konu Teknobiyotik neden tercih edilmemeli değil, uzatmamak için kısa kestim

Bunu diyen kişi bu siteyi savunuyor, bu tasarımı seviyor. Yanılıyor muyum?
1624280665604.png

Çok sevdiğiniz site çok üslüplu bir konuşma diline sahipmiş. Övdükleri ürüne karşı yorum gelince 'Sallıyorsun' ithamında bulunmak da iyiymiş.

1624280998408.png

1624281012156.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ürününü iade etmek isteyen kişiden %10 %25 para iadesi kesintisi yapacaklarını söyleyerek kargo parasını da iade parasından eksiltmeye çalışan Teknobiyotik sitesi.

Kendiniz de aratma yaparak bu tarz konulardan onlarca bulabilirsiniz.

Konu Teknobiyotik neden tercih edilmemeli değil, uzatmamak için kısa kestim

Bunu diyen kişi bu siteyi savunuyor, bu tasarımı seviyor. Yanılıyor muyum?Eki Görüntüle 1077176

Çok sevdiğiniz site çok üslüplu bir konuşma diline sahipmiş. Övdükleri ürüne karşı yorum gelince 'Sallıyorsun' ithamında bulunmak da iyiymiş.

Eki Görüntüle 1077196

Eki Görüntüle 1077197
Nefret gözünüzü kör etmiş hocam. Teknobiyotik'in site tasarımında ne var ne güzel site işte. Yorumlarda da herhangi bir yanlış üslup göremedim. İnsanların zevklerinin değişebileceğinden dem vurmuşlar. Yaptıkları pek profesyonel olmasa da müşteriye karşı saygısızlık yok. 🙂
Kalitesiz ürün övme konusuna gelince, hiçbir kuruluş babamızın oğlu değil, bu işi de kimse babasının hayrına yapmıyor. Sen kendi sevdiğin ürünleri sipariş et bunlara ne diye kafayı takıyorsun? Satış sonrası hizmetle, kaliteyle ilgilen. 🙂
Ayrıca bulabildiğiniz Teknobiyotik "rezaleti"nin de fi tarihinden kalma olması çok hoşuma gitti. 🙂

Ürününü iade etmek isteyen kişiden %10 %25 para iadesi kesintisi yapacaklarını söyleyerek kargo parasını ad iade parasından eksiltmeye çalışan Teknobiyotik.

Kendiniz de aratma yaparak bu tarz konulardan onlarca bulabilirsiniz, müşterilerine böyle sorunlar yaşatan bir site için bu kadar uğraşmak zamanımı boşa harcamış gibi hissettirmek dışında bir işe yaramadı.

Bunu diyen kişi bu siteyi savunuyor, bu tasarımı seviyor. Yanılıyor muyum?Eki Görüntüle 1077176

20 dakika da bu kadar mı? Hazır sistemleri hakkında bir şey diyemeyeceğim, kendisinden alışveriş yaptığım oldu ve pek sıkıntı çekmedim.

Keşke şu siteye T.C. İle üye olunsa ve hiçbir konuda bilgisi olmadan yorum yapanların çocuk olduğunu herkes görse.

Yıl 2021 oldu hala İtopya, Teknobiyotik gibi siteleri babasının şirketi gibi övenler var.

Azdan az çoktan çok gider diye bir deyim vardır, küçükler pek bilmez. 82 milyonluk ülkede İtopya, Teknobiyotik gibi siteler her gün 100 kişiyi de mağdur etseler yine de toplam satış hacimlerine ve reklamlarına bakıldığında, sattıkları ürünlere olan rağbete ve o ürünleri alan kişilerin ürünleri almadan önce ilgili siteleri ne kadar araştırdığına baktığımızda çoğu kişinin ne haberi olur ne kararını etkiler.

Anca birisi bu sitelerden bir şey almayı düşünecek, forumları araştıracak, kötü yorumları görecek, kararını gözden geçirecek veya kararını değiştirecek.

Konuya gelecek olursak, Hepsiburada ve Vatan'ı tavsiye ederim.

Keşke şu siteye T.C. İle üye olunsa ve hiçbir konuda bilgisi olmadan yorum yapanların çocuk olduğunu herkes görse.

Yıl 2021 oldu hala İtopya, Teknobiyotik gibi siteleri babasının şirketi gibi övenler var.

Azdan az çoktan çok gider diye bir deyim vardır, küçükler pek bilmez. 82 milyonluk ülkede İtopya, Teknobiyotik gibi siteler her gün 100 kişiyi de mağdur etseler yine de toplam satış hacimlerine ve reklamlarına bakıldığında, sattıkları ürünlere olan rağbete ve o ürünleri alan kişilerin ürünleri almadan önce ilgili siteleri ne kadar araştırdığına baktığımızda çoğu kişinin ne haberi olur ne kararını etkiler.

Anca birisi bu sitelerden bir şey almayı düşünecek, forumları araştıracak, kötü yorumları görecek, kararını gözden geçirecek veya kararını değiştirecek.

Satıcının direkt kendisi hepsiburada olmalı değil mi ayrıca? siteden herhangi bir satıcıdan almak olmaz sanırım dediğinize göre.

Beylik beylik laflar ettikten sonra herhalde evrendeki en ulaşılamaz bilgiyi bahşedeceksiniz diye bekledim. Önere önere herkesin bildiği diğer siteleri önerdiniz. 🙂 Yazdığınız her şeyin önerdiğiniz siteler için de geçerli olduğunu biliyorsunuzdur inşallah. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı