Hangi Flutter kursu tercih edilmeli?

chamvio

Hectopat
Yer
Lindórinand.
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır mobil uygulama geliştirmeyi düşünüyorum. Udemy'de indirimler başladığından dolayı aşağıda linkini bıraktığım iki kurs gözüme çarptı. Kursları daha öncesinde izleyen var mı? Önerir misiniz veya önereceğiniz kurs var mı? Ayrıca BTK Akademi'de bulunan Flutter kursu hakkında da düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
BTK Akademi üzerinden ücretsiz kurs alabilirsin şuan ondan çalışıyorum çok etkili tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır mobil uygulama geliştirmeyi düşünüyorum. Udemy'de indirimler başladığından dolayı aşağıda linkini bıraktığım iki kurs gözüme çarptı. Kursları daha öncesinde izleyen var mı? Önerir misiniz veya önereceğiniz kurs var mı? Ayrıca BTK Akademi'de bulunan Flutter kursu hakkında da düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

İlk kursun puanı çok iyi değil gibi. O yüzden 2. Kursu tercih edin.

BTK Akademi üzerinden ücretsiz kurs alabilirsin şuan ondan çalışıyorum çok etkili tavsiye ederim.
Tam da onun hakkında düzenleme yapıyordum. :) BTK'da bazı kurslar günümüzün çok gerisinde kalmış oluyor. Kurs güncel durumda mı acaba?

İlk kursun puanı çok iyi değil gibi. O yüzden 2. Kursu tercih edin.
İlk kursta daha çok "En iyi şirketler bu kursu çalışanlarına sunuyor" ibaresi dikkatimi çekti. Sanırım kurs ilk Türkçe Flutter kurslarından biri.

merhaba arkadaşlar,

Ayrıca bu iki kursuda tavsiye etmiyorum ileride öğreneceğin null-safety olayı ile uğraşırsın.
Dart sürekli geliştirilen bir dil biraz daha yeni kurs baksanız daha iyi olur sanki.
Tam da onun hakkında düzenleme yapıyordum. :) BTK'da bazı kurslar günümüzün çok gerisinde kalmış oluyor. Kurs güncel durumda mı acaba?

Kurs güncel değil ama sen dartpad üzerinden çalışıyorsan infolar ve araştırma gücünle kodları güncel tutabilirsin.

Ayrıca bu iki kursuda tavsiye etmiyorum ileride öğreneceğin null-safety olayı ile uğraşırsın.
Dart sürekli geliştirilen bir dil biraz daha yeni kurs baksanız daha iyi olur sanki.

Kurs güncel değil ama sen dartpad üzerinden çalışıyorsan infolar ve araştırma gücünle kodları güncel tutabilirsin.
Öneriniz var mıdır?

Öneriniz var mıdır?
Bakayım hemen.
Biraz baktım bu iki kurs dışında doğru düzgün bir şey bulamadım ama bence BTK üzerinden alın gerisi gelir zaten.

Son düzenleme:
Bakayım hemen.

Biraz baktım bu iki kurs dışında doğru düzgün bir şey bulamadım ama bence BTK üzerinden alın gerisi gelir zaten.

İkinci kursu zaten atmıştım. Aslında ikisinin total fiyatı 55₺ kadar. Bu iki kursla beraber BTK üzerinde bulunan kursa da bakayım derim. Siz ne dersiniz?

İkinci kursu zaten atmıştım. Aslında ikisinin Total fiyatı 55₺ kadar. Bu iki kursla beraber BTK üzerinde bulunan kursa da bakayım derim. Siz ne dersiniz?

Yani o kadar çalışabilirim o kadar zaman ayırabilirim diyorsanız niye olmasın öğrenmek için hevesli olun yeter.

Geri
Yukarı