Hangi GTA oyununu seçersiniz?

Hangi GTA oyunu?

• Oy verenlerin toplamı
    89
Bitirdiğim 11 GTA oyununda en kötü hikayeye sahip olanlardan biri bence.
GTA 5 sizin tarzınıza uygun bir hikayeye sahip değilmiş demek. Benim en çok beğendiğim konu. Soygun falan. 10 yıl önce arkadaşını kandırıp başka bir şehire kaçan, 10 yıl sonradan keklediği kişinin karşısına çıktığı ve soygunlar yaptığımız bir oyunun hikayesi bana daha cazip geliyor.

GTA 5 sizin tarzınıza uygun bir hikayeye sahip değilmiş demek. Benim en çok beğendiğim konu. Soygun falan. 10 yıl önce arkadaşını kandırıp başka bir şehre kaçan, 10 yıl sonradan keklediği kişinin karşısına çıktığı ve soygunlar yaptığımız bir oyunun hikayesi bana daha cazip geliyor.

Tek bu dediğiniz kısmı seviyorum. Oralardan sonra sıkıcı geliyor ilk başı ve söylediğiniz soygun birbirlerini bulma yerleri güzel geliyor.

GTA 5 sizin tarzınıza uygun bir hikayeye sahip değilmiş demek. Benim en çok beğendiğim konu. Soygun falan. 10 yıl önce arkadaşını kandırıp başka bir şehire kaçan, 10 yıl sonradan keklediği kişinin karşısına çıktığı ve soygunlar yaptığımız bir oyunun hikayesi bana daha cazip geliyor.
GTA 4'de de savaştan kaçıp Liberty City'ye kuzeninin yanına iyi bir hayat sürmek amacıyla gelen Niko Bellic'in başına gelen dramatik olaylar bana daha cazip geliyor.

Tek bu dediğiniz kısmı seviyorum. Oralardan sonra sıkıcı geliyor ilk başı ve söylediğiniz soygun birbirlerini bulma yerleri güzel geliyor.
Hikayesinden zevk almadığım tek bölüm, merryweather soygunu ve ona hazırlık görevi. Onun dışında bütün hikayeden zevk alıyorum ve hiç sıkılmıyorum. Bana göre gta 4 kötü. Gta 4 oynayacağına gider mafia oynarsın daha iyi.

Hocam ben genelde zengini ve güçlüyü oynamayı sevmiyorum. Fakiri ve mazlumu oynamak daha etkiliyor beni.

Hikayesinden zevk almadığım tek bölüm, merryweather soygunu ve ona hazırlık görevi. Onun dışında bütün hikayeden zevk alıyorum ve hiç sıkılmıyorum. Bana göre gta 4 kötü. Gta 4 oynayacağına gider mafia oynarsın daha iyi.
Mafia da iyi hocam şimdi hakkını yemeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı