Hangi GTA oyununu seçersiniz?

Hangi GTA oyunu?

• Oy verenlerin toplamı
    89
Tommy vercetti geri gelse keşke. Tek bitirdiğim oyundur GTA vc ondan çok severim ve hikayesini çok severim. Adam ikidebir çatışmaya giriyor Vice City'nin patronu olmak için.
Tek bitirdiğim GTA oyunudur VC.

Tommy vercetti geri gelse keşke. Tek bitirdiğim oyundur GTA vc ondan çok severim ve hikayesini çok severim. Adam ikidebir çatışmaya giriyor Vice City'nin patronu olmak için.
Tek bitirdiğim GTA oyunudur VC.
Benim de ilk oynadığım GTA oyunudur kendisi. Ancak hikaye konusunda pek tatmin etmedi beni. Scarface'den çok fazla esinlenilmiş gibi.

GTA 6'dan çok GTA 64'ü çok merak ediyorum. O yüzden GTA 64'ü tercih ettim. Çıkan oyunlar arasında en iyisi bence San Andreas.

Diğerlerinin hikayesini hiç bitirmediniz mi?

Uğraştım fakat hep bir görevde takıldım. Vc çok sardı geçemediğim bir görevi geçtim geçtim kafayı yiyordum zorluktan fakat bitirmiştim en sonunda.
GTA 6'dan çok GTA 64'ü çok merak ediyorum. O yüzden GTA 64'ü tercih ettim. Çıkan oyunlar arasında en iyisi bence San Andreas.

GTA'nın Nintendo 64 Port'u. İptal edildi ve kendisi hakkında neredeyse hiçbir bilgi yok. Sadece adı bir yerden sızdırıldı.
Buraya nasıl bitirdiğimi sığdırsam dağlar kadar olur VC'yi.

Uğraştım fakat hep bir görevde takıldım. Vc çok sardı geçemediğim bir görevi geçtim geçtim kafayı yiyordum zorluktan fakat bitirmiştim en sonunda.

GTA'nın Nintendo 64 Port'u. İptal edildi ve kendisi hakkında neredeyse hiçbir bilgi yok. Sadece adı bir yerden sızdırıldı.
Buraya nasıl bitirdiğimi sığdırsam dağlar kadar olur VC'yi.
GTA VC, GTA SA, GTA 5. Bunlar bitirdiğim GTA 5 oyunları. GTA:SA da iyi ama hikayesini pek beğenemiyorum nedense. Free roam yapmak eğlenceli ama hikayesi çok sıkıyor.

Geri
Yukarı